CASIO AEQ-110W-1AVEF
Doprava zdarma

CASIO AEQ-110W-1AVEF

1 390 Kč vč. DPH
Dostupnost
Skladem

  • Záruka: 24
  • EAN kód: 4549526112386
  • Výrobce: CASIO
Neo-display Zářící vrstva poskytuje dlouhodobou iluminaci v temnotě po krátkém vystavení na světle. Telememo 30 30 datových záznamů pro jména a telefonní čísla jsou vždy po ruce s touto databází. Každý záznam dat může obsahovat až 8 znaků textu a až 12 čísel. Funkce Světový čas Zobrazuje aktuální čas ve velkých městech a specifických oblastech po celém světě. Stopky - 1/100 s. - 24 hodin Uplynulý čas, mezičas a závěrečný čas se měří s přesností 1/100 sec. Hodinky mohou měřit až po dobu 24 hodin. Timer - 1/1 min. - 24 hodin Pro fanoušky přesnosti: odpočítávání časovače vám pomůže zapamatovat si konkrétní nebo opakující se události podle vydávat zvukový signál v nastaveném čase. Čas může být nastaven na nejbližší minutu a až 24 hodin předem. Ideální pro lidi, kteří potřebují brát léky každý den, nebo ty, kteří se intervalový trénink. 3 denní alarmy Denní alarm vám připomene události, které se opakují každý den, tím, že vypouští zvukový signál v nastaveném čase. Tento model má tři nezávislé alarmy, které mohou být použity pružně, která vám připomene důležité schůzky. funkce Snooze Pokaždé, když zastavit signalizaci, opět zazní po několika minutách. automatický kalendář Po nastavení automatické kalendáře vždy zobrazí správné datum. 12/24 hodin časomíra Časy mohou být zobrazeny buď ve 12hodinovém formátu nebo 24-hodinovém. Dlouhá životnost baterie 10 let, 1 baterie. Nově vyvinutý elektronika zajistí výrazně nižší spotřebu energie. Klasifikace Odolnost proti vodě (10 bar) Ideální pro koupání a šnorchlování: hodinky je odolný vůči 10 bar / 100 metrů vody. Hodnota m se netýká hloubky potápění, ale na tlaku vzduchu použitého v průběhu zkoušky odolnosti proti vodě. (ISO 22810) přesnost +/- 30 sec sekund za měsíc Typ baterie CR2025 rozměry Cca. 52,5mm x 46,6mm x 16,6mm (H x Š x D) váha Cca. 49,0 g
Rozměr pouzdra: 47x15mm
Určení: pánské
Pouzdro: plast
Tvar pouzdra: kulaté
Typ: kombinované
Řemínek: plast
Sklo: plastové
Pohon: bateriové
Vodotěsnost: 100m
Barva ciferníku: černá
Funkce: Budík
Funkce: Datum
Funkce: Stopky
Funkce: Světlo
Funkce: TimerInformace o značce:

Japonská společnost Casio byla založena v roce 1957. Nejprve se specializovala na kalkulačky. Na trhu hodinek se objevila v roce 1974. Vycházela ze svých znalostí a zkušeností z předchozího vývoje kalkulaček a elektronických diářů. Velmi rychle se vypracovala na jednu z nejrozšířenějších a nejúspěšnějších značek současnosti.

Dnes se Casio nezaměřuje pouze na hodinky a kalkulačky, ale také na hudební nástroje, fotoaparáty a mnoho dalších výrobků. Jako první uvedla značka na trh hodinky řízené krystalem křemene. Své prvenství si drží také ve výrobě hodinek, které ukazovaly čas v různých časových pásmech, teplotu či výškoměr.

Do historie hodinařiny se Casio zapsalo svou řadou superodolných hodinek G-Shock, které vybavilo lehkou, ale dostatečně odolnou konstrukcí (vůči pádu až z 10 m, nárazům, vibracím, magnetickému poli a výkyvům teplot) a skvělým poměrem kvality a ceny. Sláva hodinek G-Shock si časem vyžádala i odlehčenou dámskou verzi - Baby-G. Velké oblibě se těší také řada outdoorových hodinek Casio Pro Trek nebo Casio Edifice. Casio nezaostává ani na poli moderních technologií, důkazem jsou modely vybavené technologií Bluetooth, solární pohon Tough Solar nebo vysoce přesné rádiově řízené hodinky Wave Ceptor.

   AUTORIZOVANÝ PRODEJCE 
 


Jsme autorizovaný prodejce všech výrobků, zaručíme Vám tak originalitu a autorizovaný servis 

Zatím nebylo hodnoceno
Ohodnotit tento produkt
Tento produkt zatím nebyl hodnocen žádným zákazníkem.

Máte dotaz k produktu? Napište námPOHON

Automat - Strojek pohání natažená pružina svým postupným rozbalováním. U automatických strojků pružinu svinuje pohyb ruky při běžném nošení hodinek. Rezerva nátahu (výdrž hodinek) se běžně pohybuje okolo 2 dnů, opět u nejkvalitnějších hodinek kolem 2 týdnů.
Bateriový - Práci vykonává elektromotorek posouvající ručičky. Energii dodává strojku baterie.
Solární - Solární panely zabudované pod ciferníkem doplňují energii pro zasazený vysokokapacitní kondenzátor.
Kinetic - Systém automaticky vytváří potřebnou energii využitím pohybu lidské ruky. Pohyb paže uživatele hodinek vytváří vibrace, které jsou přenášeny do generátoru. Část vyprodukované energie je využita k pohonu strojku, část je uchovávána v integrovaném kondenzátoru. Takovéto uspořádání zaručuje, že se hodinky nezastaví, ani pokud je majitel na několik dní odloží. V případě, že je klidové období delší, zastavuje se pohyb ručiček, ale uchovávaná energie je dostatečná k obnovení chodu hodinek pouhými několika pohyby.POUZDRO

Ocel - Nerezová ocel (stainless steel). Kvalitní, nekorodující kov, jehož nevýhodou je větší hmotnost.
Plast - Lehký, křehký, antialergenní materiál. Vhodný pro sportovní použití.
Titan - Velmi kvalitní lehký a tvrdý kov, který je vhodný především pro alergiky.
Keramika - Velmi atraktivní a tvrdý materiál, jedná se o takzvaný HighTech materiál.ŘEMÍNEK

Ocel - Nerezová ocel (stainless steel). Kvalitní, nekorodující kov, jehož nevýhodou je větší hmotnost.
Kůže - Kůže (hovězí, vepřová, telecí,….) je nejčastěji používaným materiálem pro výrobu řemínků.
Plast - Lehký, křehký, antialergenní materiál. Vhodný pro sportovní použití.
Titan - Velmi kvalitní lehký a tvrdý kov, který je vhodný především pro alergiky.
Keramika - Velmi atraktivní a tvrdý materiál, jedná se o takzvaný HighTech materiál.
Textil - Jednotlivá textilní vlákna spletená do tkaniny, takzvané textilie, která vyniká především nízkou hmotností a nenáročnou údržbou.

 SKLO

Minerální sklo - Sklo s příměsí křemene. Tvrdost je vyšší, než u akrylátového sklíčka.
Plastové sklo - Akrylátové sklíčko, nachází se u všech modelů, není-li uvedeno jinak. Využívá se především u dětských typů hodinek.
Safírové sklo - Safírové sklíčko je syntetický safír, tedy průhledná verze korundu. Jedná se o nejtvrdší druh skla, který je u hodinek používán. Neznamená to však, že jej nelze poškrábat, pouze je proti oděru a vrypům nejvíce odolné.


 

Načítám, prosím vydržte...