CASIO ECB-900DB Edifice Bluetooth s připojením na smartphone

CASIO ECB-900DB Edifice Bluetooth s připojením na smartphone

ECB-900DB poskytují pokročilé funkce, které pomáhají závodnímu týmu Scuderia Toro Rosso F1, který EDIFICE podporuje jako týmový partner. Stopky jsou pro závodění s přesností na 1/1 000 sekundy a zaznamenávají až 200 časů kola a zároveň zobrazují průměrnou rychlost.

S aplikací EDIFICE Connected nainstalovanou ve smartphonu může uživatel připojit hodinky a aplikaci pro správu časů kola z smartphonu. Aplikace také zajišťuje, že hodinky dostávají přesná data načasování, což je rozhodující pro závody, kde rozdíl může dosáhnout i tisícina sekundy. Tato aplikace také usnadňuje uživateli přístup k různým funkcím hodinek, například výběr světového času mezi 300 městy.

Konstrukce ECB-900DB evokuje motoristický sport se značkami Tachymeter na rámečku a in-dial v poloze 4 hodin s vícerozměrným designem inspirovaným rychloměrem sportovního automobilu. In-dial má také gradaci, která zvyšuje sportovní vzhled hodinek. Kromě toho LCD na pozici 12 a 9 hodin poskytují přístupný pohled na různé klíčové informace, zatímco digitální LED a analogová tvář osvětlují dvojitá LED světla. Všechny tyto funkce jsou navrženy tak, aby uživatelům poskytovaly optimální viditelnost.

Kategorie

Načítám, prosím vydržte...