CASIO PRT-B50-2ER Protrek Bluetooth
Doprava zdarma
K tomuto produktu od nás získáte zdarma:

CASIO PRT-B50-2ER Protrek Bluetooth

15048666

5 590 Kč vč. DPH
Dostupnost
Skladem

  • Záruka: 24
  • Výrobce: CASIO

Bluetooth® Smart
Hodinky jsou vybaveny energeticky úspornou technologií Bluetooth®, která nabízí úsporný přenos dat jediným stisknutím tlačítka. Hodinky se mohou bezdrátově připojit k chytrému telefonu přes Bluetooth®, což umožňuje přístup k celé řadě užitečných funkcí.

Smartphone čas
Místní čas se automaticky upraví, kdykoli jsou hodinky propojeny se smartphonem.

Double-Illuminator
Při zapnutí podsvícení EL svítí jak digitální, tak analogová oblast ciferníku.

Neo displej
Světelný povlak poskytuje dlouhodobé osvětlení ve tmě již po krátkém vystavení světlu.

Digitální kompas
Vestavěný směrový senzor detekuje magnetický sever.

Barometr (260/1 100 hPa)
Speciální čidlo měří tlak vzduchu (měřicí rozsah: 260/1100 hPa) a zobrazuje ho na displeji ve formě symbolu. To umožňuje včasnou detekci trendů počasí.

Teploměr (-10 ° C / + 60 ° C)
Senzor měří okolní teplotu kolem hodinek a zobrazuje ji ve ° C (-10 ° C / + 60 ° C).

10 000 m výškoměr
Senzor tlaku detekuje změny tlaku vzduchu a převádí výsledek do nadmořské výšky až 10 000 metrů.

Výškový zisk
Výškový zisk je součtem všech metrů, které jste vyšplhali v relaci, takže můžete na první pohled vidět celkový výstup na prohlídku.

Paměť dat výškoměru
V závislosti na modelu lze do datové paměti hodinek uložit a kdykoli znovu získat až 40 sad výškových dat. Každý z těchto datových souborů se skládá z měřené nadmořské výšky, jakož i data a času. Kromě jednotlivých výšek se ukládají také maximální a minimální nadmořská výška během měření.

Steptracker
Hodinky mají vestavěný tříosý akcelerometr, který počítá kroky, které podniknete, a označuje čísla na displeji.
Zobrazení východu a západu slunce
Po zadání zeměpisné polohy lze pro libovolné datum zobrazit čas východu a západu slunce.

Ukazatel polohy
Ukazatel polohy označuje směr a vzdálenost dříve uloženého místa. Tato funkce může být velmi užitečná, pokud se ztratíte a chcete se vrátit zpět do kabiny, jezera nebo auta.

Mise Log
Po aktivaci funkce Mission Log se profil trasy a výška uloží do smartphonu a lze je zobrazit na mapě. Kromě toho se fotografie automaticky ukládají do protokolu misí, když jsou vytvářeny během úložiště prohlídek.

Funkce světového času
Zobrazuje aktuální čas ve velkých městech a konkrétních oblastech po celém světě.

Funkce stopek - 1/100 s. - 24 hodin
Uplynulý čas, čas rozdělení a konečný čas se měří s přesností 1/100 s. Hodinky mohou měřit časy až 24 hodin.

Časovač - 1/1 min. - 24 hodin
Pro fanoušky přesnosti: časovače odpočítávání vám pomohou zapamatovat si konkrétní nebo opakující se události vydáním zvukového signálu v předem nastaveném čase. Čas lze nastavit na nejbližší minutu a až 24 hodin předem. Ideální pro lidi, kteří potřebují brát léky každý den nebo pro ty, kteří absolvují intervalový trénink.

5 denních alarmů
Denní alarm vám připomene opakující se události akustickým signálem v době, kdy jste nastavili. Tento model má 5 nezávislých alarmů pro flexibilní připomenutí důležitých schůzek.

Tóny tlačítek zapnuto / vypnuto
Tóny tlačítek pro použití tlačítka režimu lze vypnout. To znamená, že hodinky přestanou pípat při přechodu z jedné funkce na druhou. Nastavené časovače budíku nebo odpočítávání zůstanou aktivní i po deaktivaci tónů tlačítek.

Ruční pohybová funkce
Stisknutím tlačítka se ruce pohybují a umožňují volný výhled na funkce, jako jsou stopky nebo datum.

Vyhledávač telefonů
Umístili jste chytrý telefon? Stačí stisknout tlačítko na hodinkách a smartphone vydá poplach.

Automatický kalendář s datem, dnem a měsícem
Po nastavení se v automatickém kalendáři zobrazí vždy správné datum.

12/24-hodinový časoměřič
Časy lze zobrazit ve 12hodinovém nebo 24hodinovém formátu.

Minerální sklo
Tvrdé minerální sklo odolává poškrábání.

Indikátor výměny baterie
Když je čas vyměnit baterii, objeví se ikona.
2 roky - 1 baterie
Baterie dodává hodinám dostatečnou energii po dobu cca. dva roky.

Třída odolnosti vůči vodě (10 bar)
Perfektní pro plavání a šnorchlování: hodinky jsou voděodolné do 10 barů podle ISO 22810.

Rozměry (V x Š x H)
57,5 mm x 50,8 mm x 15,58 mm

Hmotnost
Cca. 65 g

Schopnost PRO TREK kombinovat to nejlepší, co technologie může nabídnout a inovativní design, z ní učinil vhodný čas pro horolezce, turisty, táborníky a další outdoorové nadšence. Nyní řada PRT-B50 přidává funkce Bluetooth®, které umožňují datovou komunikaci se smartphonem s aplikací PRO TREK Connected, pro maximální snadné použití.
Systém Quad Sensor používá kompaktní senzory, které umožňují sbírat kompasy, výšku / barometr a měření teploty, spolu s akcelerometrem, který sleduje počet kroků, do kompaktní konfigurace. Výpočty kalorií používají informace o počtu kroků a výškách, aby zohledňovaly upgrady a downgrades, a spálené hodnoty kalorií jsou zaznamenávány aplikací. Aplikace automaticky zaznamenává údaje o nadmořské výšce měřené pomocí hodinek a informací o trase získaných GPS smartphonu a pomocí funkce Protokol trasy můžete ručně vykreslovat výškové body podél vaší trasy. Můžete také provést operaci tlačítka sledování a zaznamenat aktuální polohu do paměti. Poté, co se přesunete na jiné místo, ukazatel polohy ukazuje na směr a zobrazí vzdálenost zpět na registrované místo. Díky tomu je snadné určit vztah mezi těmito dvěma místy, což je nezbytná schopnost pro outdoorové aktivity.
Připojení pomocí smartphonu zjednodušuje konfiguraci nastavení a funkce Auto Time Adjust zajišťuje, že nastavení času je vždy správné bez ohledu na to, kde se právě nacházíte.
Hodinky lze také nakonfigurovat tak, aby získaly informace o nadmořské výšce pomocí GPS smartphonu a automaticky korigovaly své vlastní údaje o výšce. Když se hodinky spojí s telefonem, získají také informace o zeměpisné šířce a délce, které se používají k výpočtu doby východu a západu slunce pro vaši aktuální polohu.
Pomocí aplikace můžete jednotlivé režimy povolit nebo zakázat, takže se zobrazí pouze ty režimy, které potřebujete. Můžete dokonce určit pořadí, které se má použít při zobrazování režimů podle vašich konkrétních potřeb.
Zadní kryt hodinek, který je vyroben z pryskyřice zapuštěné do lehkých, houževnatých skleněných vláken, má strukturu, která kombinuje výstupky spojující pás a pouzdro do jednoho kusu.
Chrániče knoflíků chrání před provozními chybami a zvyšuje se houževnatost pouzdra, což jsou základní vlastnosti pro odolné venkovní opotřebení.
Široká tvář s arabskými číslicemi poskytuje snadnou a přehlednou čitelnost. Tvář se kombinuje s velkým otočným rámem a vytváří atraktivní venkovní dobrodružný design. Indikátor ložiska kužele, který ukazuje vaše aktuální ložisko, používá kovové díly pro venkovní přízvuk, který zvyšuje celkový sportovní design.
Uretanový pás má 3D texturu, která zabraňuje vyklouznutí prstence z pozice, což je další vlastnost, díky níž jsou tyto hodinky vhodné pro venkovní použití.
Díky novému propojení PRT-B50 s technologií Bluetooth® s chytrým telefonem a přizpůsobitelnými režimy je ideální volba pro praktické venkovní nošení.

Quad Sensor (teploměr, výškoměr / barometr, digitální kompas, počítadlo kroků)
Smartphone Link (spojení Bluetooth® s chytrým telefonem)
Funkce odtažení ruky
Zobrazení času východu a západu slunce
Světový čas (výměna měst)
Double LED Light (Auto Light)

Určení: pánskéInformace o značce:

Japonská společnost Casio byla založena v roce 1957. Nejprve se specializovala na kalkulačky. Na trhu hodinek se objevila v roce 1974. Vycházela ze svých znalostí a zkušeností z předchozího vývoje kalkulaček a elektronických diářů. Velmi rychle se vypracovala na jednu z nejrozšířenějších a nejúspěšnějších značek současnosti.

Dnes se Casio nezaměřuje pouze na hodinky a kalkulačky, ale také na hudební nástroje, fotoaparáty a mnoho dalších výrobků. Jako první uvedla značka na trh hodinky řízené krystalem křemene. Své prvenství si drží také ve výrobě hodinek, které ukazovaly čas v různých časových pásmech, teplotu či výškoměr.

Do historie hodinařiny se Casio zapsalo svou řadou superodolných hodinek G-Shock, které vybavilo lehkou, ale dostatečně odolnou konstrukcí (vůči pádu až z 10 m, nárazům, vibracím, magnetickému poli a výkyvům teplot) a skvělým poměrem kvality a ceny. Sláva hodinek G-Shock si časem vyžádala i odlehčenou dámskou verzi - Baby-G. Velké oblibě se těší také řada outdoorových hodinek Casio Pro Trek nebo Casio Edifice. Casio nezaostává ani na poli moderních technologií, důkazem jsou modely vybavené technologií Bluetooth, solární pohon Tough Solar nebo vysoce přesné rádiově řízené hodinky Wave Ceptor.

   AUTORIZOVANÝ PRODEJCE 
 


Jsme autorizovaný prodejce všech výrobků, zaručíme Vám tak originalitu a autorizovaný servis 

Zatím nebylo hodnoceno
Ohodnotit tento produkt
Tento produkt zatím nebyl hodnocen žádným zákazníkem.

Máte dotaz k produktu? Napište námPOHON

Automat - Strojek pohání natažená pružina svým postupným rozbalováním. U automatických strojků pružinu svinuje pohyb ruky při běžném nošení hodinek. Rezerva nátahu (výdrž hodinek) se běžně pohybuje okolo 2 dnů, opět u nejkvalitnějších hodinek kolem 2 týdnů.
Bateriový - Práci vykonává elektromotorek posouvající ručičky. Energii dodává strojku baterie.
Solární - Solární panely zabudované pod ciferníkem doplňují energii pro zasazený vysokokapacitní kondenzátor.
Kinetic - Systém automaticky vytváří potřebnou energii využitím pohybu lidské ruky. Pohyb paže uživatele hodinek vytváří vibrace, které jsou přenášeny do generátoru. Část vyprodukované energie je využita k pohonu strojku, část je uchovávána v integrovaném kondenzátoru. Takovéto uspořádání zaručuje, že se hodinky nezastaví, ani pokud je majitel na několik dní odloží. V případě, že je klidové období delší, zastavuje se pohyb ručiček, ale uchovávaná energie je dostatečná k obnovení chodu hodinek pouhými několika pohyby.POUZDRO

Ocel - Nerezová ocel (stainless steel). Kvalitní, nekorodující kov, jehož nevýhodou je větší hmotnost.
Plast - Lehký, křehký, antialergenní materiál. Vhodný pro sportovní použití.
Titan - Velmi kvalitní lehký a tvrdý kov, který je vhodný především pro alergiky.
Keramika - Velmi atraktivní a tvrdý materiál, jedná se o takzvaný HighTech materiál.ŘEMÍNEK

Ocel - Nerezová ocel (stainless steel). Kvalitní, nekorodující kov, jehož nevýhodou je větší hmotnost.
Kůže - Kůže (hovězí, vepřová, telecí,….) je nejčastěji používaným materiálem pro výrobu řemínků.
Plast - Lehký, křehký, antialergenní materiál. Vhodný pro sportovní použití.
Titan - Velmi kvalitní lehký a tvrdý kov, který je vhodný především pro alergiky.
Keramika - Velmi atraktivní a tvrdý materiál, jedná se o takzvaný HighTech materiál.
Textil - Jednotlivá textilní vlákna spletená do tkaniny, takzvané textilie, která vyniká především nízkou hmotností a nenáročnou údržbou.

 SKLO

Minerální sklo - Sklo s příměsí křemene. Tvrdost je vyšší, než u akrylátového sklíčka.
Plastové sklo - Akrylátové sklíčko, nachází se u všech modelů, není-li uvedeno jinak. Využívá se především u dětských typů hodinek.
Safírové sklo - Safírové sklíčko je syntetický safír, tedy průhledná verze korundu. Jedná se o nejtvrdší druh skla, který je u hodinek používán. Neznamená to však, že jej nelze poškrábat, pouze je proti oděru a vrypům nejvíce odolné.


 

Načítám, prosím vydržte...