CASIO STL-S300H-1BEF
Doprava zdarma

CASIO STL-S300H-1BEF

15041024

1 390 Kč vč. DPH
Dostupnost
Skladem

  • Záruka: 24
  • EAN kód: 4971850036104
  • Výrobce: CASIO
Dámské náramkové hodinky Solární napájení Strojek 3440 Průměr pouzdra 36,0 mm Pouzdro ve tvaru kruhu Plastové pouzdro ČERNÁ barva pouzdra Plastový tah ČERNÉ barva tahu Digitální ciferník Ciferník s arabskými čísly Materiál skla - plast Odolné proti vodě během plavání Datum Stopky Paměť na mezičasy Odpočítávací stopky LED osvětlení displeje 5 budíků Světové časy 100 metrů odolnost proti vodě LED světla Volitelná délka osvětlení (1,5 sekundy nebo 3 sekundy), dosvit Solární Světový čas 31 časových pásem (48 měst + Coordinated Universal Time), letního zapnuto / vypnuto 1/100 sekundy stopky Měřicí kapacita: 99: 59'59.99 '' Měřicí módy: Uplynulý čas, čas kola, mezičas Kapacita paměti: Až 120 záznamů (používané na kolo / mezičas záznamů a log titulu obrazovky) Ostatní: kolo číslo (001 - 999); Nejlepší čas obrazovka kolo 2 odpočítávání časovače Lze použít během intervalového tréninku, který se střídá mezi dvěma různým tempem. Měřicí jednotka: 1 sekunda Vstupní rozsah: 00'05 "do 99'55" (1-minutových krocích a krocích 5 sekund) Jiné: Počet opakování nastavitelných 1-10 5 denní alarmy (s 1 opakovaného buzení) Hodinový časový signál Indikátor stavu baterie Úspora energie (displej zhasne pro úsporu energie, když se hodinky opustil ve tmě) Full auto-kalendář (do roku 2099) 12/24 hodin formát Tlačítko provoz tón zapnutí / vypnutí Pravidelné měření času: hodiny, minuty, sekundy, hodin, rok, měsíc, datum, den Přesnost: ± 30 sekund za měsíc Cca. baterie provozní doba: 13 měsíců na dobíjecí baterie (provoz období s běžném používání bez vystavení světlu po nabití) 38 měsíců na dobíjecí baterie (provoz období, kdy uložené v naprosté tmě s výkonem funkce úspory na po plném nabití) Velikost případ: 43 × 36 × 11,3 mm Celková hmotnost: 30 g LED: Amber
Rozměr pouzdra: 36mm
Určení: dámské
Pouzdro: plast
Tvar pouzdra: kulaté
Typ: digitální
Řemínek: plast
Sklo: plastové
Pohon: solární
Vodotěsnost: 100m
Funkce: Budík
Funkce: Datum
Funkce: Stopky
Funkce: Světlo
Funkce: TimerInformace o značce:

Japonská společnost Casio byla založena v roce 1957. Nejprve se specializovala na kalkulačky. Na trhu hodinek se objevila v roce 1974. Vycházela ze svých znalostí a zkušeností z předchozího vývoje kalkulaček a elektronických diářů. Velmi rychle se vypracovala na jednu z nejrozšířenějších a nejúspěšnějších značek současnosti.

Dnes se Casio nezaměřuje pouze na hodinky a kalkulačky, ale také na hudební nástroje, fotoaparáty a mnoho dalších výrobků. Jako první uvedla značka na trh hodinky řízené krystalem křemene. Své prvenství si drží také ve výrobě hodinek, které ukazovaly čas v různých časových pásmech, teplotu či výškoměr.

Do historie hodinařiny se Casio zapsalo svou řadou superodolných hodinek G-Shock, které vybavilo lehkou, ale dostatečně odolnou konstrukcí (vůči pádu až z 10 m, nárazům, vibracím, magnetickému poli a výkyvům teplot) a skvělým poměrem kvality a ceny. Sláva hodinek G-Shock si časem vyžádala i odlehčenou dámskou verzi - Baby-G. Velké oblibě se těší také řada outdoorových hodinek Casio Pro Trek nebo Casio Edifice. Casio nezaostává ani na poli moderních technologií, důkazem jsou modely vybavené technologií Bluetooth, solární pohon Tough Solar nebo vysoce přesné rádiově řízené hodinky Wave Ceptor.

   AUTORIZOVANÝ PRODEJCE 
 


Jsme autorizovaný prodejce všech výrobků, zaručíme Vám tak originalitu a autorizovaný servis 


Zatím nebylo hodnoceno
Ohodnotit tento produkt
Tento produkt zatím nebyl hodnocen žádným zákazníkem.

Máte dotaz k produktu? Napište námPOHON

Automat - Strojek pohání natažená pružina svým postupným rozbalováním. U automatických strojků pružinu svinuje pohyb ruky při běžném nošení hodinek. Rezerva nátahu (výdrž hodinek) se běžně pohybuje okolo 2 dnů, opět u nejkvalitnějších hodinek kolem 2 týdnů.
Bateriový - Práci vykonává elektromotorek posouvající ručičky. Energii dodává strojku baterie.
Solární - Solární panely zabudované pod ciferníkem doplňují energii pro zasazený vysokokapacitní kondenzátor.
Kinetic - Systém automaticky vytváří potřebnou energii využitím pohybu lidské ruky. Pohyb paže uživatele hodinek vytváří vibrace, které jsou přenášeny do generátoru. Část vyprodukované energie je využita k pohonu strojku, část je uchovávána v integrovaném kondenzátoru. Takovéto uspořádání zaručuje, že se hodinky nezastaví, ani pokud je majitel na několik dní odloží. V případě, že je klidové období delší, zastavuje se pohyb ručiček, ale uchovávaná energie je dostatečná k obnovení chodu hodinek pouhými několika pohyby.POUZDRO

Ocel - Nerezová ocel (stainless steel). Kvalitní, nekorodující kov, jehož nevýhodou je větší hmotnost.
Plast - Lehký, křehký, antialergenní materiál. Vhodný pro sportovní použití.
Titan - Velmi kvalitní lehký a tvrdý kov, který je vhodný především pro alergiky.
Keramika - Velmi atraktivní a tvrdý materiál, jedná se o takzvaný HighTech materiál.ŘEMÍNEK

Ocel - Nerezová ocel (stainless steel). Kvalitní, nekorodující kov, jehož nevýhodou je větší hmotnost.
Kůže - Kůže (hovězí, vepřová, telecí,….) je nejčastěji používaným materiálem pro výrobu řemínků.
Plast - Lehký, křehký, antialergenní materiál. Vhodný pro sportovní použití.
Titan - Velmi kvalitní lehký a tvrdý kov, který je vhodný především pro alergiky.
Keramika - Velmi atraktivní a tvrdý materiál, jedná se o takzvaný HighTech materiál.
Textil - Jednotlivá textilní vlákna spletená do tkaniny, takzvané textilie, která vyniká především nízkou hmotností a nenáročnou údržbou.

 SKLO

Minerální sklo - Sklo s příměsí křemene. Tvrdost je vyšší, než u akrylátového sklíčka.
Plastové sklo - Akrylátové sklíčko, nachází se u všech modelů, není-li uvedeno jinak. Využívá se především u dětských typů hodinek.
Safírové sklo - Safírové sklíčko je syntetický safír, tedy průhledná verze korundu. Jedná se o nejtvrdší druh skla, který je u hodinek používán. Neznamená to však, že jej nelze poškrábat, pouze je proti oděru a vrypům nejvíce odolné.


 

Načítám, prosím vydržte...