CASIO WVA-M650D-1AER Wave Ceptor
Doprava zdarma
K tomuto produktu od nás získáte zdarma:

CASIO WVA-M650D-1AER Wave Ceptor

15041039

4 690 Kč vč. DPH
Dostupnost
Skladem

  • Záruka: 24
  • EAN kód: 4971850027331
  • Výrobce: CASIO
Pánské náramkové hodinky Solární napájení Strojek 5110 Průměr pouzdra 43,5 mm Pouzdro ve tvaru kruhu Kombinované pouzdro ocel-plast Stříbrná barva pouzdra Ocelový tah Stříbrná barva tahu Kombinovaný ciferník Černá barva ciferníku Ciferník s dvanácti indexy Materiál skla - plast Odolné proti vodě během plavání Datum Stopky Odpočítávací stopky s opakováním Plně automatické LED osvětlení displeje 5 budíků Světové časy Rádiem řízený čas Full-Auto-LED světlo Twist zápěstí při slabých světelných podmínkách automaticky rozsvítí podsvícení displeje. Solární energie Solární článek zajišťuje napájení pro provoz. Příjem rádiového signálu (EU, USA, Japonsko, Čína) Ať již v Evropě, Severní Americe a Japonsku nebo v končin Kanadě, Střední Americe a Číně - jakmile hodinky byl nastaven na místní čas, obdrží příslušný signál a ukazuje správný čas, ať jste kdekoliv. V mnoha zemích, ale také se automaticky nastaví na letní a zimní čas. Neo-display Zářící vrstva poskytuje dlouhodobou iluminaci v temnotě po krátkém vystavení na světle. Světový časové funkce Zobrazuje aktuální čas ve velkých městech a specifických oblastech po celém světě. Stopky - 1/100 s. - 24 hodin Uplynulý čas, mezičas a konečný čas se měří stoina-sec přesnost. Hodinky mohou měřit až po dobu 24 hodin. Timer - jedenina min. - 1 hodina (s automatickým opakováním) Pro fanoušky přesnosti: odpočítávání časovače vám pomůže zapamatovat si konkrétní nebo opakující se události podle vydávat zvukový signál v nastaveném čase. Oni pak počítat zpět automaticky od přednastavené doby. Čas může být nastaven na nejbližší druhé a až do 1 hodiny předem. Ideální pro lidi, kteří potřebují užívat léky každý den, nebo ty, kteří se intervalový trénink. 5 denní alarmy Denní alarm vám připomene o opakujících se událostí s akustickým signálem v době, kdy jste nastavili. Můžete si také aktivovat hodinový časový signál, který označuje každou celou hodinu. Tento model má 5 nezávislých alarmů pro flexibilní připomenutí důležitých událostí. Funkce Snooze Pokaždé, když zastavíte budík, zní to znovu po několika minutách. Automatický kalendář Po nastavení automatické kalendáře vždy zobrazí správné datum. 12 čtyřiadvacettin hodin časomíra Časy mohou být zobrazeny buď ve 12-hodinovém nebo 24-hodinovém formátu. Indikátor stavu baterie Indikátor zobrazuje aktuální stav baterie. Klasifikace Odolnost proti vodě (5 bar) Tyto hodinky je možné nosit při sprchování a koupání - to je testován na odolnost proti vodě až do 5 bar / 50 metrů. Hodnota m se nevztahuje do hloubky potápění, ale na tlaku vzduchu použitého v průběhu zkoušky odolnosti proti vodě. (ISO 22810) Typ baterie CTL920 Rozměry Cca. 48,8mm x 43,5mm x 14,5mm (H x Š x D) Cca. 95,0 g
Rozměr pouzdra: 43mm
Určení: pánské
Pouzdro: plast/ocel
Tvar pouzdra: kulaté
Typ: kombinované
Řemínek: ocel
Sklo: minerální
Pohon: solární
Vodotěsnost: 100m
Barva ciferníku: černá
Funkce: Budík
Funkce: Datum
Funkce: Stopky
Funkce: Světlo
Funkce: Timer
Funkce: Rádiem řízenéInformace o značce:

Japonská společnost Casio byla založena v roce 1957. Nejprve se specializovala na kalkulačky. Na trhu hodinek se objevila v roce 1974. Vycházela ze svých znalostí a zkušeností z předchozího vývoje kalkulaček a elektronických diářů. Velmi rychle se vypracovala na jednu z nejrozšířenějších a nejúspěšnějších značek současnosti.

Dnes se Casio nezaměřuje pouze na hodinky a kalkulačky, ale také na hudební nástroje, fotoaparáty a mnoho dalších výrobků. Jako první uvedla značka na trh hodinky řízené krystalem křemene. Své prvenství si drží také ve výrobě hodinek, které ukazovaly čas v různých časových pásmech, teplotu či výškoměr.

Do historie hodinařiny se Casio zapsalo svou řadou superodolných hodinek G-Shock, které vybavilo lehkou, ale dostatečně odolnou konstrukcí (vůči pádu až z 10 m, nárazům, vibracím, magnetickému poli a výkyvům teplot) a skvělým poměrem kvality a ceny. Sláva hodinek G-Shock si časem vyžádala i odlehčenou dámskou verzi - Baby-G. Velké oblibě se těší také řada outdoorových hodinek Casio Pro Trek nebo Casio Edifice. Casio nezaostává ani na poli moderních technologií, důkazem jsou modely vybavené technologií Bluetooth, solární pohon Tough Solar nebo vysoce přesné rádiově řízené hodinky Wave Ceptor.

   AUTORIZOVANÝ PRODEJCE 
 


Jsme autorizovaný prodejce všech výrobků, zaručíme Vám tak originalitu a autorizovaný servis 


Zatím nebylo hodnoceno
Ohodnotit tento produkt
Tento produkt zatím nebyl hodnocen žádným zákazníkem.

Máte dotaz k produktu? Napište námPOHON

Automat - Strojek pohání natažená pružina svým postupným rozbalováním. U automatických strojků pružinu svinuje pohyb ruky při běžném nošení hodinek. Rezerva nátahu (výdrž hodinek) se běžně pohybuje okolo 2 dnů, opět u nejkvalitnějších hodinek kolem 2 týdnů.
Bateriový - Práci vykonává elektromotorek posouvající ručičky. Energii dodává strojku baterie.
Solární - Solární panely zabudované pod ciferníkem doplňují energii pro zasazený vysokokapacitní kondenzátor.
Kinetic - Systém automaticky vytváří potřebnou energii využitím pohybu lidské ruky. Pohyb paže uživatele hodinek vytváří vibrace, které jsou přenášeny do generátoru. Část vyprodukované energie je využita k pohonu strojku, část je uchovávána v integrovaném kondenzátoru. Takovéto uspořádání zaručuje, že se hodinky nezastaví, ani pokud je majitel na několik dní odloží. V případě, že je klidové období delší, zastavuje se pohyb ručiček, ale uchovávaná energie je dostatečná k obnovení chodu hodinek pouhými několika pohyby.POUZDRO

Ocel - Nerezová ocel (stainless steel). Kvalitní, nekorodující kov, jehož nevýhodou je větší hmotnost.
Plast - Lehký, křehký, antialergenní materiál. Vhodný pro sportovní použití.
Titan - Velmi kvalitní lehký a tvrdý kov, který je vhodný především pro alergiky.
Keramika - Velmi atraktivní a tvrdý materiál, jedná se o takzvaný HighTech materiál.ŘEMÍNEK

Ocel - Nerezová ocel (stainless steel). Kvalitní, nekorodující kov, jehož nevýhodou je větší hmotnost.
Kůže - Kůže (hovězí, vepřová, telecí,….) je nejčastěji používaným materiálem pro výrobu řemínků.
Plast - Lehký, křehký, antialergenní materiál. Vhodný pro sportovní použití.
Titan - Velmi kvalitní lehký a tvrdý kov, který je vhodný především pro alergiky.
Keramika - Velmi atraktivní a tvrdý materiál, jedná se o takzvaný HighTech materiál.
Textil - Jednotlivá textilní vlákna spletená do tkaniny, takzvané textilie, která vyniká především nízkou hmotností a nenáročnou údržbou.

 SKLO

Minerální sklo - Sklo s příměsí křemene. Tvrdost je vyšší, než u akrylátového sklíčka.
Plastové sklo - Akrylátové sklíčko, nachází se u všech modelů, není-li uvedeno jinak. Využívá se především u dětských typů hodinek.
Safírové sklo - Safírové sklíčko je syntetický safír, tedy průhledná verze korundu. Jedná se o nejtvrdší druh skla, který je u hodinek používán. Neznamená to však, že jej nelze poškrábat, pouze je proti oděru a vrypům nejvíce odolné.


 

Načítám, prosím vydržte...