JET SET J16354-21 AKCE

Běžná cena: 2 310 Kč

Ušetříte: 809 Kč

Naše cena: 1 501 Kč

  • Výrobce: JET SET
  • Záruka (měsíců): 24
  • Dodání: Skladem

barva ciferníku Zelená
určení Dámské
barva řemínku Zelená
typ Analogové
pouzdro Plast
Řemínek Plast
napájení Baterie
vodotěsnost 50 m
rozměry 40x50x11 mm
funkce základní, otočná luneta, minerální sklo

Sklo ? minerální
Pohon ? bateriové
Typ analogové
Světlo Ne
Rádiem řízené ? Ne
Budík Ne
Výškoměr Ne
Barometr Ne
Kompas Ne
Hloubkoměr Ne
Rozměr pouzdra 40x50x11 mm
Barva ciferníku zelená
Řemínek ? plast
Vodotěsnost ? 50m
Tvar pouzdra kulaté
Stopky Ne
Datum Ne
Určení dámské
Kamínky Ne
Pouzdro ? plast
Timer Ne
Srdeční tep Ne

Informace o značce

Světová novinka mezi fashion značkami zaměřujícími se na hodinky. Pilotní kolekce této švédské značky se nese v duchu lehkosti, nápaditosti, volnosti a neobvyklých kombinací. Hodinky vyrobené z velmi kvalitního plastu v šokující kombinaci se Swarovski křišťály. Lehké, mladistvé a pohodlné hodinky, které se hodí do každodenní situace, ať už jste v práci, ve společnosti nebo ve víru noční zábavy. Můžete si vybrat hned z několika kolekcí.

Jet Set přichází se stylem cestovatelů z jednoho z nejexotičtějších míst světa na druhé a to v minutě a navíc tryskovým letadlem. Životní styl krásek v bikinách, rychlých aut, vášně, přepychu a královského zacházení. Dámy a páni ve stylu Jet Set milují společnost a v nočních klubech v Marbella, St.Tropez a Monaku jsou jako doma. Stále sledováni paparazzi. Žádáni všemi.

Jeden den jste v Paříži, další týden letíte do Říma...jen tak, na párty... Životní styl Vám poskytne pohodu i přepych, reprezentovaný luxusem, který sezonu za sezonou kombinuje inovace s nejžhavějšími trendy. Vyznavači Jet Set stylu vědí, jak získat od života jen to nejlepší...