LOTUS L15500/3 CODE

Běžná cena: 10 690 Kč

Ušetříte: 3 421 Kč

Naše cena: 7 269 Kč

  • Výrobce: LOTUS
  • Záruka (měsíců): 24
  • Dodání: Skladem

pánské, chronograf - stopky, titanové, minerální sklo, vodotěsné WR50m

Určení pánské
Pouzdro ? titan
Tvar pouzdra hranaté
Typ analogové
Barva ciferníku černá
Řemínek ? titan
Sklo ? minerální
Pohon ? bateriové
Vodotěsnost ? 50m
Rozměr pouzdra 30mm
Kamínky Ne
Datum Ano
Stopky Ano
Světlo Ne
Budík Ne
Rádiem řízené ? Ne
Timer Ne
Výškoměr Ne
Barometr Ne
Kompas Ne
Hloubkoměr Ne
Srdeční tep Ne

Informace o značce

Značka LOTUS je splněným snem obchodníka Miguela Rodriqueze, který založil vlastní značku hodinek po zkušenostech nasbíraných ve Švýcarsku. Dnes se původně malý podnik rozrostl v mezinárodní koncern, k němuž patří takové mezinárodně úspěšné značky jakými je Festina, Jaguar, Calypso a nedávno přibyla i tradiční švýcarská značka Candino.

Díky nejmodernějším výrobním technologiím nabízí LOTUS spojení kvality a moderního designu za velice výhodnou cenu. Ve Španělsku je absolutní jedničkou na trhu před všemi ostatními značkami hodinek, takže nejméně každý třetí Španěl nosí tyto hodinky. V současné době se hodinky LOTUS vyváží do mnoha dalších evropských zemí.

Na vývoji všech výrobních závodů se podíleli švýcarští inženýři. Absolutní priorita je přisuzována lidem a jejich znalostem a dovednostem. Proto se například finální uložení ručiček provádí manuálně. Počítač dohlíží jen na to, aby odborný pracovník podal maximální výkon, a aby se přesnost pohybovala v toleranci na tisícinu milimetru. Pro značku LOTUS je naprostou samozřejmostí, že každé pouzdro hodinek je ještě před vsazením hodinového strojku podrobeno přísné zkoušce těsnosti a tlaku, která je provedena znovu po kompletaci hodinek.

LOTUS nezakládá svou budoucnost na zámožných milovnících hodinek, nýbrž sází na širokou veřejnost. Proto také odráží sortiment značky LOTUS rozličný styl a vkus lidí. Ale ať již je mezinárodní sortiment značky LOTUS jakkoli rozmanitý, cena je vždycky férová.

Doporučujeme

LOTUS L15756/1 DOOM

s DPH 5 290 Kč

LOTUS L15759/4 DOOM

s DPH 3 390 Kč

LOTUS L18589/4 LOTUS R

s DPH 3 690 Kč