LOTUS L18679/3 CHRONO

Naše cena: 3 490 Kč

  • Výrobce: LOTUS
  • Záruka (měsíců): 24
  • Dodání: Skladem

Dárek zdarma

Rozměr pouzdra 45mm
Pouzdro ? ocel
Typ analogové
Timer Ne
Tvar pouzdra kulaté
Kamínky Ne
Barometr Ne
Barva ciferníku modrá
Datum Ano
Sklo ? minerální
Hloubkoměr Ne
Rádiem řízené ? Ne
Světlo Ne
Pohon ? bateriové
Srdeční tep Ne
Vodotěsnost ? 100m
Kompas Ne
Stopky Ano
Řemínek ? plast
Výškoměr Ne
Určení pánské
Budík Ne

Informace o značce

Značka LOTUS je splněným snem obchodníka Miguela Rodriqueze, který založil vlastní značku hodinek po zkušenostech nasbíraných ve Švýcarsku. Dnes se původně malý podnik rozrostl v mezinárodní koncern, k němuž patří takové mezinárodně úspěšné značky jakými je Festina, Jaguar, Calypso a nedávno přibyla i tradiční švýcarská značka Candino.

Díky nejmodernějším výrobním technologiím nabízí LOTUS spojení kvality a moderního designu za velice výhodnou cenu. Ve Španělsku je absolutní jedničkou na trhu před všemi ostatními značkami hodinek, takže nejméně každý třetí Španěl nosí tyto hodinky. V současné době se hodinky LOTUS vyváží do mnoha dalších evropských zemí.

Na vývoji všech výrobních závodů se podíleli švýcarští inženýři. Absolutní priorita je přisuzována lidem a jejich znalostem a dovednostem. Proto se například finální uložení ručiček provádí manuálně. Počítač dohlíží jen na to, aby odborný pracovník podal maximální výkon, a aby se přesnost pohybovala v toleranci na tisícinu milimetru. Pro značku LOTUS je naprostou samozřejmostí, že každé pouzdro hodinek je ještě před vsazením hodinového strojku podrobeno přísné zkoušce těsnosti a tlaku, která je provedena znovu po kompletaci hodinek.

LOTUS nezakládá svou budoucnost na zámožných milovnících hodinek, nýbrž sází na širokou veřejnost. Proto také odráží sortiment značky LOTUS rozličný styl a vkus lidí. Ale ať již je mezinárodní sortiment značky LOTUS jakkoli rozmanitý, cena je vždycky férová.