Meteostanice C108-2405

1 690 Kč vč. DPH
Dostupnost
1 - 3 dny

  • Záruka: 24
  • Výrobce: CNR
Jaké dnes bude počasí? Stačí vám jeden pohled na Slim Touch a ihned jste v obraze. Velkou výhodou je ovládání tlačítky přímo na dotykovém displeji. Údaje o venkovní teplotě a vlhkosti vzduchu jsou přenášeny vlastním rádiovým vysílačem, klima v místnosti (vnitřní teplota a vlhkost vzduchu) měří vnitřní senzory. Tak lze získat např. nejvyšší a nejnižší denní hodnoty. Údaje o aktuálním čase a datu jsou přijímány pomocí rádiového signálu DCF 77. 2 různé časy buzení, např. pro pracovní dny a víkend, vás zaručeně vytáhnou včas z postele. Porovnat s jiným výrobkem Barva Černá Rozsah měření vnitřní vlhkosti vzduchu 20 - 99 % % Rozsah měření venkovní vlhkosti vzduchu 20 - 99 % % Maximální dosah 60 m Rozsah měření venkovní teploty -20 - 60 °C Rádiová frekvence 868 Rozsah měření vnitřní teploty -10 - 60 °C Počet senzory (max.) 3 Napájení stanice Baterie AAA (2x), není součástí dodávky Napájení senzoru Baterie AA (2x), není součástí dodávky Rozměry (základní stanice) 45 x 23 (55) x 103 mm Hmotnost (hodnota) 190 g Vybavení Venkovní teplota a vlhkost vzduchu Měsíční fáze Ovládání dotykovými tlačítky na displeji Vlastnosti Touch Screen: Ovládání tlačítky na displeji Předpověď počasí na základě změn tlaku Zobrazení vývoje počasí pomocí symbolů a ukazatele tendence Zobrazení vnitřní teploty a vlhkosti vzduchu Venkovní teplota a vlhkost, přenos vysílačem, max 60 m Zobrazení denních minimálních a maximálních hodnot Rádiem řízené hodiny s datem a dnem v týdnu Budík s 2 časy buzení a funkce Snooze (opakované buzení) Ukazatel fáze měsíce Podsvícený displej Bezdrátový dosah až 60 m (ve volném prostoru) Nejvyšší a nejnižší hodnoty Rádiem řízené hodiny (signál DCF77) se sekundami nebo dnem v týdnu nebo datem Rozsah dodávky: Meteostanice TFA Venkovní senzor Návod k obsluze  AUTORIZOVANÝ PRODEJCE 
 


Jsme autorizovaný prodejce všech výrobků, zaručíme Vám tak originalitu a autorizovaný servis 


Zatím nebylo hodnoceno
Ohodnotit tento produkt
Tento produkt zatím nebyl hodnocen žádným zákazníkem.

Máte dotaz k produktu? Napište námPOHON

Automat - Strojek pohání natažená pružina svým postupným rozbalováním. U automatických strojků pružinu svinuje pohyb ruky při běžném nošení hodinek. Rezerva nátahu (výdrž hodinek) se běžně pohybuje okolo 2 dnů, opět u nejkvalitnějších hodinek kolem 2 týdnů.
Bateriový - Práci vykonává elektromotorek posouvající ručičky. Energii dodává strojku baterie.
Solární - Solární panely zabudované pod ciferníkem doplňují energii pro zasazený vysokokapacitní kondenzátor.
Kinetic - Systém automaticky vytváří potřebnou energii využitím pohybu lidské ruky. Pohyb paže uživatele hodinek vytváří vibrace, které jsou přenášeny do generátoru. Část vyprodukované energie je využita k pohonu strojku, část je uchovávána v integrovaném kondenzátoru. Takovéto uspořádání zaručuje, že se hodinky nezastaví, ani pokud je majitel na několik dní odloží. V případě, že je klidové období delší, zastavuje se pohyb ručiček, ale uchovávaná energie je dostatečná k obnovení chodu hodinek pouhými několika pohyby.POUZDRO

Ocel - Nerezová ocel (stainless steel). Kvalitní, nekorodující kov, jehož nevýhodou je větší hmotnost.
Plast - Lehký, křehký, antialergenní materiál. Vhodný pro sportovní použití.
Titan - Velmi kvalitní lehký a tvrdý kov, který je vhodný především pro alergiky.
Keramika - Velmi atraktivní a tvrdý materiál, jedná se o takzvaný HighTech materiál.ŘEMÍNEK

Ocel - Nerezová ocel (stainless steel). Kvalitní, nekorodující kov, jehož nevýhodou je větší hmotnost.
Kůže - Kůže (hovězí, vepřová, telecí,….) je nejčastěji používaným materiálem pro výrobu řemínků.
Plast - Lehký, křehký, antialergenní materiál. Vhodný pro sportovní použití.
Titan - Velmi kvalitní lehký a tvrdý kov, který je vhodný především pro alergiky.
Keramika - Velmi atraktivní a tvrdý materiál, jedná se o takzvaný HighTech materiál.
Textil - Jednotlivá textilní vlákna spletená do tkaniny, takzvané textilie, která vyniká především nízkou hmotností a nenáročnou údržbou.

 SKLO

Minerální sklo - Sklo s příměsí křemene. Tvrdost je vyšší, než u akrylátového sklíčka.
Plastové sklo - Akrylátové sklíčko, nachází se u všech modelů, není-li uvedeno jinak. Využívá se především u dětských typů hodinek.
Safírové sklo - Safírové sklíčko je syntetický safír, tedy průhledná verze korundu. Jedná se o nejtvrdší druh skla, který je u hodinek používán. Neznamená to však, že jej nelze poškrábat, pouze je proti oděru a vrypům nejvíce odolné.


 

Načítám, prosím vydržte...