Meteostanice C108-2406

1 690 Kč vč. DPH
Dostupnost
1 - 3 dny

  • Záruka: 24
  • Výrobce: CNR
Chtete být stále informováni o aktuálním počasí venku? S meteostanicí TFA Slim Touch máte veškeré informace přímo na displeji, jednoduché vyobrazení stavu povětrnostních podmínek pomocí zástupných obrázků hned vedle času. Vnější teplota a vlhkost vzduchu se měří prostřednictvím venkovních senzorů. Naměřené hodnoty se neustále přenáší bezdrátově do meteostanice. Vnitřní senzor zároveň zaznamenává teplotu a vlhkost místnosti. Veškerá data se zpracovávají, přičemž je možné zobrazit nejvyšší a nejnižší naměřené hodnoty. Aktuální datum a čas se synchronizuje automaticky speciálním signálem DCF 77. Meteostanice zastává i funkci budíku, umožňuje nastavení až dvou časů buzení, např. o všední dny nebo o víkendu. Porovnat s jiným výrobkem Barva Bílá Maximální dosah 60 m Rádiová frekvence 868 Počet senzory (max.) 3 Napájení stanice Baterie AAA (2x), není součástí dodávky Napájení senzoru Baterie AA (2x), není součástí dodávky Hmotnost (hodnota) 190 g Vybavení Měření vnitřní a vnější teploty a vlhkosti vzduchu Zobrazení fází měsíce Ovládání senzorovými tlačítky na displeji Vlastnosti Dotyková obrazovka: Obsluha prostřednictvím senzorových tlačítek na displeji Předpověď počasí vypočítaná na základě změn tlaku vzduchu Zobrazení vývoje počasí ikonami a indikátory trendu Zobrazení vnitřní teploty a vlhkosti vzduchu (přehled o klima v interiéru) Zobrazení vnější teploty a vlhkosti vzduchu (vnější senzor, vzdálenost max. 60 m) Ukazatel nejvyšší a nejnižší naměřené hodnoty Datum a čas řízený automaticky signálem DCF 77 Budík se dvěma různými časy buzení, tlačítko "Snooze" Ukazatel fáze měsíce Podsvícení displeje Dosah vnějšího senzoru až 60 m od meteostanice Rozsah dodávky: Bezdrátová meteostanice TFA Vnejší senzor  AUTORIZOVANÝ PRODEJCE 
 


Jsme autorizovaný prodejce všech výrobků, zaručíme Vám tak originalitu a autorizovaný servis 

Zatím nebylo hodnoceno
Ohodnotit tento produkt
Tento produkt zatím nebyl hodnocen žádným zákazníkem.

Máte dotaz k produktu? Napište námPOHON

Automat - Strojek pohání natažená pružina svým postupným rozbalováním. U automatických strojků pružinu svinuje pohyb ruky při běžném nošení hodinek. Rezerva nátahu (výdrž hodinek) se běžně pohybuje okolo 2 dnů, opět u nejkvalitnějších hodinek kolem 2 týdnů.
Bateriový - Práci vykonává elektromotorek posouvající ručičky. Energii dodává strojku baterie.
Solární - Solární panely zabudované pod ciferníkem doplňují energii pro zasazený vysokokapacitní kondenzátor.
Kinetic - Systém automaticky vytváří potřebnou energii využitím pohybu lidské ruky. Pohyb paže uživatele hodinek vytváří vibrace, které jsou přenášeny do generátoru. Část vyprodukované energie je využita k pohonu strojku, část je uchovávána v integrovaném kondenzátoru. Takovéto uspořádání zaručuje, že se hodinky nezastaví, ani pokud je majitel na několik dní odloží. V případě, že je klidové období delší, zastavuje se pohyb ručiček, ale uchovávaná energie je dostatečná k obnovení chodu hodinek pouhými několika pohyby.POUZDRO

Ocel - Nerezová ocel (stainless steel). Kvalitní, nekorodující kov, jehož nevýhodou je větší hmotnost.
Plast - Lehký, křehký, antialergenní materiál. Vhodný pro sportovní použití.
Titan - Velmi kvalitní lehký a tvrdý kov, který je vhodný především pro alergiky.
Keramika - Velmi atraktivní a tvrdý materiál, jedná se o takzvaný HighTech materiál.ŘEMÍNEK

Ocel - Nerezová ocel (stainless steel). Kvalitní, nekorodující kov, jehož nevýhodou je větší hmotnost.
Kůže - Kůže (hovězí, vepřová, telecí,….) je nejčastěji používaným materiálem pro výrobu řemínků.
Plast - Lehký, křehký, antialergenní materiál. Vhodný pro sportovní použití.
Titan - Velmi kvalitní lehký a tvrdý kov, který je vhodný především pro alergiky.
Keramika - Velmi atraktivní a tvrdý materiál, jedná se o takzvaný HighTech materiál.
Textil - Jednotlivá textilní vlákna spletená do tkaniny, takzvané textilie, která vyniká především nízkou hmotností a nenáročnou údržbou.

 SKLO

Minerální sklo - Sklo s příměsí křemene. Tvrdost je vyšší, než u akrylátového sklíčka.
Plastové sklo - Akrylátové sklíčko, nachází se u všech modelů, není-li uvedeno jinak. Využívá se především u dětských typů hodinek.
Safírové sklo - Safírové sklíčko je syntetický safír, tedy průhledná verze korundu. Jedná se o nejtvrdší druh skla, který je u hodinek používán. Neznamená to však, že jej nelze poškrábat, pouze je proti oděru a vrypům nejvíce odolné.


 

Načítám, prosím vydržte...