Meteostanice C123-5222
Doprava zdarma

Meteostanice C123-5222

2 695 Kč vč. DPH
Dostupnost
1 - 3 dny

  • Záruka: 24
  • Výrobce: CNR
Přednosti & podrobnosti animovaná předpověď počasí s ikonami a tendencí atmosférického tlaku Barva podsvícení Popis Jak se místní počasí vyvinula dnes? S ohledem na Bezdrátová meteorologická stanice JARO můžete získat obrázek o tom.Podsvícený barevný displej je animovaný reakci na jarní louce a animované ikony počasí. Zvýrazněte s mnoha užitečnými funkcemi: venkovní teplota a vlhkost vzduchu mokrý flek jsou určeny vlastní rozhlasovou stanici, do vnitřního prostředí (vnitřní teplota a vlhkost) pro měření vnitřní senzory.Aktuální čas a datum přijetí prostřednictvím radiového signálu DCF 77.Alarm vám přináší vždy ve správný čas ze spánku. Místní předpověď počasí: Integrovaný elektronický barometr měří tlak vzduchu na zemi. Pokud byly shromažďovány po 24 až 48 hodina dostatek hodnot, sledování změn atmosférického tlaku umožňuje předpověď počasí: Je-li tlak vzduchu, zlepšení počasí se očekává, že s klesající tlak vzduchu, za špatného počasí. zařízení Předpověď počasí na základě tlaku vzduchu změn • na vlastní stránky ikon Animované počasí a tendence atmosférického tlaku • Lokální venkovní teploty a vlhkosti pomocí vysílače, max. 60 m • Zobrazení vnitřní teploty a vlhkosti vzduchu • ideální pro monitorování vnitřního prostředí • Další funkce, jako je rosný bod, ukazatelů tendence, alarm teploty, stejně jako maximální a minimální hodnoty • rádiem řízenými hodinami s den, datum a budík • Barevné podsvícení s dvěma úrovní jasu • Rozsah měření teploty vnitřní: 0 až + 50 ° C (32 až 122 ° F) • rozsah měření teploty venkovní: -40 až +60 ° C (-40 až 140 ° F) • rozsah vlhkosti: 19 až 97% RH • Pro zavěšení nebo postavení (s rozkládací stojan). rozsah dodávky Vysílač Cat 30,3206 Návod k použití Netzadadpter 3x 1,5 V AAA baterie (base) a 2 x 1,5 V AA nejsou součástí dodávky!  AUTORIZOVANÝ PRODEJCE 
 


Jsme autorizovaný prodejce všech výrobků, zaručíme Vám tak originalitu a autorizovaný servis 


Zatím nebylo hodnoceno
Ohodnotit tento produkt
Tento produkt zatím nebyl hodnocen žádným zákazníkem.

Máte dotaz k produktu? Napište námPOHON

Automat - Strojek pohání natažená pružina svým postupným rozbalováním. U automatických strojků pružinu svinuje pohyb ruky při běžném nošení hodinek. Rezerva nátahu (výdrž hodinek) se běžně pohybuje okolo 2 dnů, opět u nejkvalitnějších hodinek kolem 2 týdnů.
Bateriový - Práci vykonává elektromotorek posouvající ručičky. Energii dodává strojku baterie.
Solární - Solární panely zabudované pod ciferníkem doplňují energii pro zasazený vysokokapacitní kondenzátor.
Kinetic - Systém automaticky vytváří potřebnou energii využitím pohybu lidské ruky. Pohyb paže uživatele hodinek vytváří vibrace, které jsou přenášeny do generátoru. Část vyprodukované energie je využita k pohonu strojku, část je uchovávána v integrovaném kondenzátoru. Takovéto uspořádání zaručuje, že se hodinky nezastaví, ani pokud je majitel na několik dní odloží. V případě, že je klidové období delší, zastavuje se pohyb ručiček, ale uchovávaná energie je dostatečná k obnovení chodu hodinek pouhými několika pohyby.POUZDRO

Ocel - Nerezová ocel (stainless steel). Kvalitní, nekorodující kov, jehož nevýhodou je větší hmotnost.
Plast - Lehký, křehký, antialergenní materiál. Vhodný pro sportovní použití.
Titan - Velmi kvalitní lehký a tvrdý kov, který je vhodný především pro alergiky.
Keramika - Velmi atraktivní a tvrdý materiál, jedná se o takzvaný HighTech materiál.ŘEMÍNEK

Ocel - Nerezová ocel (stainless steel). Kvalitní, nekorodující kov, jehož nevýhodou je větší hmotnost.
Kůže - Kůže (hovězí, vepřová, telecí,….) je nejčastěji používaným materiálem pro výrobu řemínků.
Plast - Lehký, křehký, antialergenní materiál. Vhodný pro sportovní použití.
Titan - Velmi kvalitní lehký a tvrdý kov, který je vhodný především pro alergiky.
Keramika - Velmi atraktivní a tvrdý materiál, jedná se o takzvaný HighTech materiál.
Textil - Jednotlivá textilní vlákna spletená do tkaniny, takzvané textilie, která vyniká především nízkou hmotností a nenáročnou údržbou.

 SKLO

Minerální sklo - Sklo s příměsí křemene. Tvrdost je vyšší, než u akrylátového sklíčka.
Plastové sklo - Akrylátové sklíčko, nachází se u všech modelů, není-li uvedeno jinak. Využívá se především u dětských typů hodinek.
Safírové sklo - Safírové sklíčko je syntetický safír, tedy průhledná verze korundu. Jedná se o nejtvrdší druh skla, který je u hodinek používán. Neznamená to však, že jej nelze poškrábat, pouze je proti oděru a vrypům nejvíce odolné.


 

Načítám, prosím vydržte...