Meteostanice C126-7654
Doprava zdarma

Meteostanice C126-7654

5 190 Kč vč. DPH
Dostupnost
1 - 3 dny

  • Záruka: 24
  • Výrobce: CNR
Naměřené údaje ze senzorů se bezdrátově přenášejí na základní stanici. Přejete-li si, základnové stanice zasílá naměřené údaje přes LAN připojení a váš směrovač na www.wunderground.com. Tam jsou k dispozici data ať jste kdekoli na světě a můžete k nim přistupovat z různých koncových zařízení (např. smartphone, počítač, tablet) a zobrazit si je (to nelze u vnitřní teploty a vlhkosti vzduchu). Venkovní senzor má integrovaný solární modul. Při dostatku okolního světla se 3 speciální akumulátory (jsou součástí dodávky) samy nabíjejí. Pokud už proud ze solárního modulu nestačí na provoz venkovního senzoru, úlohu napájení přebírají akumulátory (např. v noci). Technické specifikace Světelný senzor: 0 do 400000 lux Porovnat s jiným výrobkem Rozměry (základní stanice) 77 x 55 x 57 mm Rozměry (termosenzor/hydrosenzor) 89 x 68 x 28 mm Rozměry (senzor větru) 490 x 320 x 150 mm Počet senzorů (max.) 2 Funkce (meteostanice) Den v týdnu · anemometr · sluneční údaje · křemenné hodiny · max./min. hodnota · internetové připojení · vnitřní teplota · vnitřní vlhkost vzduchu · pocitová teplota (Windchill) · barevný displej · datum · venkovní teplota · venkovní vlhkost vzduhu · UV data Hmotnost (stanice) 55 g Hmotnost (termosenzor/hydrosenzor) 100 g Hmotnost (měřič větru) 1370 g Rozsah měření venkovní vlhkosti vzduchu 1 - 99 % Rozsah měření venkovní teploty -30 - 65 °C Rozsah měření vnitřní vlhkosti vzduchu 1 - 99 % Rozsah měření vnitřní teploty -10 - 60 °C Rozsah měření tlaku vzduchu 300 hPa - 1100 hPa Měřicí rozsah srážek 0 mm - 9999 mm Rozsah měření rychlosti větru 0 do 50 m/s km/h max. dosah 100 m Sluneční světlo 0 do 3150 W/m² Napájení senzoru Baterie AAA (2x), není součástí dodávky · akumulátor AA (3x), součástí dodávky Napájení stanice Síťový zdroj, součástí dodávky Přenos signálu (meteostanice) Bezdrátový 868 MHz · LAN Dávka UV 0 do 8000 w/c UV index 0 - 12 Předpověď pro 12 hodin - 24 hodin Druh meteostanice (kategorie) Digitální bezdrátová meteostanice Displej (digitální / mechanický) Digitální Barva pouzdra Černá Vybavení Funkce výstrahy u povětrnostních údajů Automatické stažení informací o počasí Tabulkové a grafické zobrazení naměřených hodnot Síťová přípojka Vlastnosti Připojení přes LAN (RJ45) k síťovému přepínači nebo směrovači Integrovaná anténa pro příjem rádiových signálů ze senzorů Vnitřní senzor: displej pro zobrazení teploty / vlhkosti vzduchu a tlaku vzduchu (střídavě) Odnímatelný nástěnný držák Venkovní senzor: montáž na dodaný sloup Napájení přes 3 speciální akumulátory (jsou součástí dodávky) Integrovaný solární modul pro nabíjení akumulátorů Rozsah dodávky: Základní stanice se síťovým zdrojem Síťový kabel Vnitřní senzor s nástěnným držákem Venkovní senzor se 3 speciálními akumulátory Kovová trubka a montážní materiál pro venkovní senzor  AUTORIZOVANÝ PRODEJCE 
 


Jsme autorizovaný prodejce všech výrobků, zaručíme Vám tak originalitu a autorizovaný servis 

Zatím nebylo hodnoceno
Ohodnotit tento produkt
Tento produkt zatím nebyl hodnocen žádným zákazníkem.

Máte dotaz k produktu? Napište námPOHON

Automat - Strojek pohání natažená pružina svým postupným rozbalováním. U automatických strojků pružinu svinuje pohyb ruky při běžném nošení hodinek. Rezerva nátahu (výdrž hodinek) se běžně pohybuje okolo 2 dnů, opět u nejkvalitnějších hodinek kolem 2 týdnů.
Bateriový - Práci vykonává elektromotorek posouvající ručičky. Energii dodává strojku baterie.
Solární - Solární panely zabudované pod ciferníkem doplňují energii pro zasazený vysokokapacitní kondenzátor.
Kinetic - Systém automaticky vytváří potřebnou energii využitím pohybu lidské ruky. Pohyb paže uživatele hodinek vytváří vibrace, které jsou přenášeny do generátoru. Část vyprodukované energie je využita k pohonu strojku, část je uchovávána v integrovaném kondenzátoru. Takovéto uspořádání zaručuje, že se hodinky nezastaví, ani pokud je majitel na několik dní odloží. V případě, že je klidové období delší, zastavuje se pohyb ručiček, ale uchovávaná energie je dostatečná k obnovení chodu hodinek pouhými několika pohyby.POUZDRO

Ocel - Nerezová ocel (stainless steel). Kvalitní, nekorodující kov, jehož nevýhodou je větší hmotnost.
Plast - Lehký, křehký, antialergenní materiál. Vhodný pro sportovní použití.
Titan - Velmi kvalitní lehký a tvrdý kov, který je vhodný především pro alergiky.
Keramika - Velmi atraktivní a tvrdý materiál, jedná se o takzvaný HighTech materiál.ŘEMÍNEK

Ocel - Nerezová ocel (stainless steel). Kvalitní, nekorodující kov, jehož nevýhodou je větší hmotnost.
Kůže - Kůže (hovězí, vepřová, telecí,….) je nejčastěji používaným materiálem pro výrobu řemínků.
Plast - Lehký, křehký, antialergenní materiál. Vhodný pro sportovní použití.
Titan - Velmi kvalitní lehký a tvrdý kov, který je vhodný především pro alergiky.
Keramika - Velmi atraktivní a tvrdý materiál, jedná se o takzvaný HighTech materiál.
Textil - Jednotlivá textilní vlákna spletená do tkaniny, takzvané textilie, která vyniká především nízkou hmotností a nenáročnou údržbou.

 SKLO

Minerální sklo - Sklo s příměsí křemene. Tvrdost je vyšší, než u akrylátového sklíčka.
Plastové sklo - Akrylátové sklíčko, nachází se u všech modelů, není-li uvedeno jinak. Využívá se především u dětských typů hodinek.
Safírové sklo - Safírové sklíčko je syntetický safír, tedy průhledná verze korundu. Jedná se o nejtvrdší druh skla, který je u hodinek používán. Neznamená to však, že jej nelze poškrábat, pouze je proti oděru a vrypům nejvíce odolné.


 

Načítám, prosím vydržte...