Meteostanice C515-932
Doprava zdarma

Meteostanice C515-932

6 880 Kč vč. DPH
Dostupnost
1 - 3 dny

  • Záruka: 24
  • Výrobce: CNR
Tato meteorologická stanice má všechny potřebné údaje zobrazeny na barevném displeji kde každá změna počasí je hnedle patrná. Porovnat s jiným výrobkem Rozsah měření vnitřní vlhkosti vzduchu 1 - 99 % Rozsah měření venkovní vlhkosti vzduchu 1 - 99 % Rozsah měření venkovní teploty -40 - 60 °C Rádiová frekvence 868 Rozsah měření vnitřní teploty -40 - 60 °C Měřicí rozsah srážek 0 mm - 9999 mm Rozsah měření tlaku vzduchu 300 hPa - 1100 hPa Napájení stanice Síťový zdroj, součástí dodávky Rozsah měření rychlosti větru 0 - 50 m/s Rozměry (základní stanice) 194 x 133 x 21 mm Rozměry (termosenzor/hydrosenzor) 89 x 68 x 28 mm Hmotnost (stanice) 330 g Hmotnost (termosenzor/hydrosenzor) 100 g Hmotnost (měřič větru) 1370 g Rozměry (senzor větru) 490 x 320 x 150 mm Dávka UV 0 - 8000 w/c UV index 0 - 12 Wind chill -50 - 25 °C Vybavení Srážkoměr Anemometr UV index Vlastnosti Měření rychlosti větru, úhrnu srážek, vnější/vnitřní teploty a vlhkosti Velký přehledný barevný displej Všechny senzory jsou integrovány do jednoho modulu Rozsah dodávky: Meteorologická stanice Kombinovaný venkovní senzor teploty, větru Imbusový klíč Montážní trubka pro externí čidlo Upevňovací materiál pro montáž na trubku Vnitřní čidlo Držák na stěnu pro vnitřní čidlo 3x šrouby pro montáž na stěnu 3x ZnMn speciální akumulátory (napětí 1,5 V) Síťový adaptér  AUTORIZOVANÝ PRODEJCE 
 


Jsme autorizovaný prodejce všech výrobků, zaručíme Vám tak originalitu a autorizovaný servis 

Zatím nebylo hodnoceno
Ohodnotit tento produkt
Tento produkt zatím nebyl hodnocen žádným zákazníkem.

Máte dotaz k produktu? Napište námPOHON

Automat - Strojek pohání natažená pružina svým postupným rozbalováním. U automatických strojků pružinu svinuje pohyb ruky při běžném nošení hodinek. Rezerva nátahu (výdrž hodinek) se běžně pohybuje okolo 2 dnů, opět u nejkvalitnějších hodinek kolem 2 týdnů.
Bateriový - Práci vykonává elektromotorek posouvající ručičky. Energii dodává strojku baterie.
Solární - Solární panely zabudované pod ciferníkem doplňují energii pro zasazený vysokokapacitní kondenzátor.
Kinetic - Systém automaticky vytváří potřebnou energii využitím pohybu lidské ruky. Pohyb paže uživatele hodinek vytváří vibrace, které jsou přenášeny do generátoru. Část vyprodukované energie je využita k pohonu strojku, část je uchovávána v integrovaném kondenzátoru. Takovéto uspořádání zaručuje, že se hodinky nezastaví, ani pokud je majitel na několik dní odloží. V případě, že je klidové období delší, zastavuje se pohyb ručiček, ale uchovávaná energie je dostatečná k obnovení chodu hodinek pouhými několika pohyby.POUZDRO

Ocel - Nerezová ocel (stainless steel). Kvalitní, nekorodující kov, jehož nevýhodou je větší hmotnost.
Plast - Lehký, křehký, antialergenní materiál. Vhodný pro sportovní použití.
Titan - Velmi kvalitní lehký a tvrdý kov, který je vhodný především pro alergiky.
Keramika - Velmi atraktivní a tvrdý materiál, jedná se o takzvaný HighTech materiál.ŘEMÍNEK

Ocel - Nerezová ocel (stainless steel). Kvalitní, nekorodující kov, jehož nevýhodou je větší hmotnost.
Kůže - Kůže (hovězí, vepřová, telecí,….) je nejčastěji používaným materiálem pro výrobu řemínků.
Plast - Lehký, křehký, antialergenní materiál. Vhodný pro sportovní použití.
Titan - Velmi kvalitní lehký a tvrdý kov, který je vhodný především pro alergiky.
Keramika - Velmi atraktivní a tvrdý materiál, jedná se o takzvaný HighTech materiál.
Textil - Jednotlivá textilní vlákna spletená do tkaniny, takzvané textilie, která vyniká především nízkou hmotností a nenáročnou údržbou.

 SKLO

Minerální sklo - Sklo s příměsí křemene. Tvrdost je vyšší, než u akrylátového sklíčka.
Plastové sklo - Akrylátové sklíčko, nachází se u všech modelů, není-li uvedeno jinak. Využívá se především u dětských typů hodinek.
Safírové sklo - Safírové sklíčko je syntetický safír, tedy průhledná verze korundu. Jedná se o nejtvrdší druh skla, který je u hodinek používán. Neznamená to však, že jej nelze poškrábat, pouze je proti oděru a vrypům nejvíce odolné.


 

Načítám, prosím vydržte...