Meteostanice C646-330
Doprava zdarma

Meteostanice C646-330

7 890 Kč vč. DPH
Dostupnost
1 - 3 dny

Na displeji této meteorologické stanice můžete zobrazit pomocí rádiového časového signálu DCF-77 denní a noční předpověď počasí na dnešek a na následující 3 dny pro 60 různých evropských regionů nebo 272 měst. Kromě předpovědí počasí se na displeji této stanice zobrazují informace o směru a rychlosti větru, o množství srážek, dále se na displeji této stanice zobrazuje tendence vývoje tlaku vzduchu jakož i naměřená pokojová a venkovní teplota včetně naměřené relativní pokojové a venkovní vlhkosti vzduchu. Vnitřní paměť této stanice dovoluje zaznamenat až cca 200 naměřených hodnot.

Vybavení: Přesný čas a přesné datum (hodiny stanice jsou řízeny rádiovým časovým signálem DCF-77). 4-denní předpověď počasí pro 60 evropských regionů nebo pro 272 měst (na den a noc)pomocí různých grafických symbolů. Zobrazení větrné růžice a rychlosti větru včetně funkce alarmu. Větroměr se solárním modulem. Zobrazení množství srážek za 1 hodinu, 24 hodin, za poslední týden a měsíc včetně funkce alarmu. Zobrazení časů východu a západu Slunce včetně měsíčních fází. Měření pokojové a venkovní teploty jakož i relativní pokojové a venkovní vlhkosti vzduchu. Paměť pro naměřené minimální a maximální hodnoty. Modré zadní podsvícení displeje ovládané senzorem. Signalizace vybitých baterií. USB port.
rádiem řízený čas DCF - řízení času radiovými signály

Technická data: Pokojová teplota: -5 až + 50 °C (rozlišení 0,1 °C). Venkovní teplota: - 20 až + 60 °C (rozlišení 0,1 °C). Pokojová a venkovní relativní vlhkost vzduchu: 0 až 99 % (rozlišení 1 %). Tlak vzduchu: 500 až 1100 hPa (rozlišení 5 hPa). Rychlost větru: 0 až 199,9 km/h (rozlišení 0,1 km/h). Množství srážek: 0 až 19999 mm (rozlišení 0,1 mm). Dosah venkovních senzorů (433,92 MHz): Až 30 m (ve volném prostoru). Napájení stanice: 4 x baterie AA (nejsou součástí dodávky)nebo přiložený síťový napájecí adaptér. Napájení senzorů: 2 x baterie AA (nejsou součástí dodávky). Rozměry stanice (š x v x h): 260 x 196 x 37 mm. Rozměry venkovního teploměru a vlhkoměru (š x v x h): 61 x 110 x 32 mm.
  AUTORIZOVANÝ PRODEJCE 
 


Jsme autorizovaný prodejce všech výrobků, zaručíme Vám tak originalitu a autorizovaný servis 

Zatím nebylo hodnoceno
Ohodnotit tento produkt
Tento produkt zatím nebyl hodnocen žádným zákazníkem.

Máte dotaz k produktu? Napište námPOHON

Automat - Strojek pohání natažená pružina svým postupným rozbalováním. U automatických strojků pružinu svinuje pohyb ruky při běžném nošení hodinek. Rezerva nátahu (výdrž hodinek) se běžně pohybuje okolo 2 dnů, opět u nejkvalitnějších hodinek kolem 2 týdnů.
Bateriový - Práci vykonává elektromotorek posouvající ručičky. Energii dodává strojku baterie.
Solární - Solární panely zabudované pod ciferníkem doplňují energii pro zasazený vysokokapacitní kondenzátor.
Kinetic - Systém automaticky vytváří potřebnou energii využitím pohybu lidské ruky. Pohyb paže uživatele hodinek vytváří vibrace, které jsou přenášeny do generátoru. Část vyprodukované energie je využita k pohonu strojku, část je uchovávána v integrovaném kondenzátoru. Takovéto uspořádání zaručuje, že se hodinky nezastaví, ani pokud je majitel na několik dní odloží. V případě, že je klidové období delší, zastavuje se pohyb ručiček, ale uchovávaná energie je dostatečná k obnovení chodu hodinek pouhými několika pohyby.POUZDRO

Ocel - Nerezová ocel (stainless steel). Kvalitní, nekorodující kov, jehož nevýhodou je větší hmotnost.
Plast - Lehký, křehký, antialergenní materiál. Vhodný pro sportovní použití.
Titan - Velmi kvalitní lehký a tvrdý kov, který je vhodný především pro alergiky.
Keramika - Velmi atraktivní a tvrdý materiál, jedná se o takzvaný HighTech materiál.ŘEMÍNEK

Ocel - Nerezová ocel (stainless steel). Kvalitní, nekorodující kov, jehož nevýhodou je větší hmotnost.
Kůže - Kůže (hovězí, vepřová, telecí,….) je nejčastěji používaným materiálem pro výrobu řemínků.
Plast - Lehký, křehký, antialergenní materiál. Vhodný pro sportovní použití.
Titan - Velmi kvalitní lehký a tvrdý kov, který je vhodný především pro alergiky.
Keramika - Velmi atraktivní a tvrdý materiál, jedná se o takzvaný HighTech materiál.
Textil - Jednotlivá textilní vlákna spletená do tkaniny, takzvané textilie, která vyniká především nízkou hmotností a nenáročnou údržbou.

 SKLO

Minerální sklo - Sklo s příměsí křemene. Tvrdost je vyšší, než u akrylátového sklíčka.
Plastové sklo - Akrylátové sklíčko, nachází se u všech modelů, není-li uvedeno jinak. Využívá se především u dětských typů hodinek.
Safírové sklo - Safírové sklíčko je syntetický safír, tedy průhledná verze korundu. Jedná se o nejtvrdší druh skla, který je u hodinek používán. Neznamená to však, že jej nelze poškrábat, pouze je proti oděru a vrypům nejvíce odolné.


 

Načítám, prosím vydržte...