Meteostanice C672-331

935 Kč vč. DPH
Dostupnost
1 - 3 dny

  • Záruka: 24
  • Výrobce: CNR
Zobrazuje teplotu, vlhkost vzduchu a tendenci vývoje počasí. Pomocí senzorů tlaku vzduchu a záznamu změn tlaku dokáže meteostanice vyhodnotit očekávaný vývoj počasí. Předpověď je znázorněna barevnými symboly na displeji. Porovnat s jiným výrobkem Napájení senzoru Baterie AAA (2x), není součástí dodávky Napájení stanice Síťový zdroj, součástí dodávky · volitelné · baterie AA (2x), není součástí dodávky Hmotnost (vysílač) 69 g Rádiová frekvence 433 Maximální dosah 50 m Hmotnost (stanice) 182 g Rozsah měření vnitřní teploty 0 - 50 °C Rozsah měření vnitřní vlhkosti vzduchu 20 - 99 % Rozsah měření venkovní vlhkosti vzduchu 30 - 99 % Rozsah měření venkovní teploty -20 - 60 °C Počet senzory (max.) 3 Interval měření 30 s Rozměry (základní stanice) 115 x 115 x 42 mm Rozměry (termosenzor/hydrosenzor) 65 x 91 x 32 mm Vybavení Tendence vývoje počasí Vlastnosti DCF hodiny Datum Den v týdnu Možnost ručního nastavení času Nastavitelné časové pásmo Formát času 12/24 hodin Alarm Opakované buzení Teplota v °C/°F Ovládání tlačítky senzoru Podsvícení displeje (lze vypnout) Rosný bod Index horka Předpověď počasí na následujících 12 až 24 hodin Min./max. hodnoty Venkovní senzor s LCD displejem Rozsah dodávky: Meteostanice Síťový adaptér Venkovní senzor W186-F  AUTORIZOVANÝ PRODEJCE 
 


Jsme autorizovaný prodejce všech výrobků, zaručíme Vám tak originalitu a autorizovaný servis 

Zatím nebylo hodnoceno
Ohodnotit tento produkt
Tento produkt zatím nebyl hodnocen žádným zákazníkem.

Máte dotaz k produktu? Napište námPOHON

Automat - Strojek pohání natažená pružina svým postupným rozbalováním. U automatických strojků pružinu svinuje pohyb ruky při běžném nošení hodinek. Rezerva nátahu (výdrž hodinek) se běžně pohybuje okolo 2 dnů, opět u nejkvalitnějších hodinek kolem 2 týdnů.
Bateriový - Práci vykonává elektromotorek posouvající ručičky. Energii dodává strojku baterie.
Solární - Solární panely zabudované pod ciferníkem doplňují energii pro zasazený vysokokapacitní kondenzátor.
Kinetic - Systém automaticky vytváří potřebnou energii využitím pohybu lidské ruky. Pohyb paže uživatele hodinek vytváří vibrace, které jsou přenášeny do generátoru. Část vyprodukované energie je využita k pohonu strojku, část je uchovávána v integrovaném kondenzátoru. Takovéto uspořádání zaručuje, že se hodinky nezastaví, ani pokud je majitel na několik dní odloží. V případě, že je klidové období delší, zastavuje se pohyb ručiček, ale uchovávaná energie je dostatečná k obnovení chodu hodinek pouhými několika pohyby.POUZDRO

Ocel - Nerezová ocel (stainless steel). Kvalitní, nekorodující kov, jehož nevýhodou je větší hmotnost.
Plast - Lehký, křehký, antialergenní materiál. Vhodný pro sportovní použití.
Titan - Velmi kvalitní lehký a tvrdý kov, který je vhodný především pro alergiky.
Keramika - Velmi atraktivní a tvrdý materiál, jedná se o takzvaný HighTech materiál.ŘEMÍNEK

Ocel - Nerezová ocel (stainless steel). Kvalitní, nekorodující kov, jehož nevýhodou je větší hmotnost.
Kůže - Kůže (hovězí, vepřová, telecí,….) je nejčastěji používaným materiálem pro výrobu řemínků.
Plast - Lehký, křehký, antialergenní materiál. Vhodný pro sportovní použití.
Titan - Velmi kvalitní lehký a tvrdý kov, který je vhodný především pro alergiky.
Keramika - Velmi atraktivní a tvrdý materiál, jedná se o takzvaný HighTech materiál.
Textil - Jednotlivá textilní vlákna spletená do tkaniny, takzvané textilie, která vyniká především nízkou hmotností a nenáročnou údržbou.

 SKLO

Minerální sklo - Sklo s příměsí křemene. Tvrdost je vyšší, než u akrylátového sklíčka.
Plastové sklo - Akrylátové sklíčko, nachází se u všech modelů, není-li uvedeno jinak. Využívá se především u dětských typů hodinek.
Safírové sklo - Safírové sklíčko je syntetický safír, tedy průhledná verze korundu. Jedná se o nejtvrdší druh skla, který je u hodinek používán. Neznamená to však, že jej nelze poškrábat, pouze je proti oděru a vrypům nejvíce odolné.


 

Načítám, prosím vydržte...