Meteostanice C672-729

1 760 Kč vč. DPH
Dostupnost
1 - 3 dny

  • Záruka: 24
  • Výrobce: CNR
Rozsah měření vnitřní vlhkosti vzduchu 1 - 99 % Rozsah měření venkovní vlhkosti vzduchu 1 - 99 % Maximální dosah 100 m Rozlišení 0,1 °C, 1 % Rozsah měření venkovní teploty -39,9 - 59,9 °C Rádiová frekvence 868 Rozsah měření vnitřní teploty -9,9 - 59,9 °C Interval měření 4, 15, 20 s Počet senzory (max.) 3 Napájení stanice Baterie AA (2x), není součástí dodávky Napájení senzoru Baterie AA (2x), není součástí dodávky Rozměry senzoru/ů 38 x 21 x 128 mm Rozměry (základní stanice) 179 x 101 x 29 mm Vybavení Ukazatel komfortu prostředí Zobrazení fází měsíce Relativní/absolutní tlak vzduchu Vlastnosti DCF hodiny Dny v týdnu Datum Možnost vypnutí DCF signálu Manuální nastavení času Nastavení časového pásma: -12 až +12 hodin Kalendář Teplota v °C/ °F Paměť pro min./max. hodnoty teploty a vlhkosti vzduchu Pokojová teplota s datem záznamu Ukazatel komfortu prostředí Předpověď počasí se třemi symboly Citlivosti změny symbolů počasí lze nastavit ve 3 stupních Zobrazení tendence počasí Zobrazení fází měsíce Relativní/absolutní tlak vzduchu Paměť pro hodnoty tlaku vzduchu za posledních 48 hodin Nastavitelný kontrast LCD displeje Indikátor vybité baterie Pro montáž na stěnu nebo pro postavení na stůl  AUTORIZOVANÝ PRODEJCE 
 


Jsme autorizovaný prodejce všech výrobků, zaručíme Vám tak originalitu a autorizovaný servis 


Zatím nebylo hodnoceno
Ohodnotit tento produkt
Tento produkt zatím nebyl hodnocen žádným zákazníkem.

Máte dotaz k produktu? Napište námPOHON

Automat - Strojek pohání natažená pružina svým postupným rozbalováním. U automatických strojků pružinu svinuje pohyb ruky při běžném nošení hodinek. Rezerva nátahu (výdrž hodinek) se běžně pohybuje okolo 2 dnů, opět u nejkvalitnějších hodinek kolem 2 týdnů.
Bateriový - Práci vykonává elektromotorek posouvající ručičky. Energii dodává strojku baterie.
Solární - Solární panely zabudované pod ciferníkem doplňují energii pro zasazený vysokokapacitní kondenzátor.
Kinetic - Systém automaticky vytváří potřebnou energii využitím pohybu lidské ruky. Pohyb paže uživatele hodinek vytváří vibrace, které jsou přenášeny do generátoru. Část vyprodukované energie je využita k pohonu strojku, část je uchovávána v integrovaném kondenzátoru. Takovéto uspořádání zaručuje, že se hodinky nezastaví, ani pokud je majitel na několik dní odloží. V případě, že je klidové období delší, zastavuje se pohyb ručiček, ale uchovávaná energie je dostatečná k obnovení chodu hodinek pouhými několika pohyby.POUZDRO

Ocel - Nerezová ocel (stainless steel). Kvalitní, nekorodující kov, jehož nevýhodou je větší hmotnost.
Plast - Lehký, křehký, antialergenní materiál. Vhodný pro sportovní použití.
Titan - Velmi kvalitní lehký a tvrdý kov, který je vhodný především pro alergiky.
Keramika - Velmi atraktivní a tvrdý materiál, jedná se o takzvaný HighTech materiál.ŘEMÍNEK

Ocel - Nerezová ocel (stainless steel). Kvalitní, nekorodující kov, jehož nevýhodou je větší hmotnost.
Kůže - Kůže (hovězí, vepřová, telecí,….) je nejčastěji používaným materiálem pro výrobu řemínků.
Plast - Lehký, křehký, antialergenní materiál. Vhodný pro sportovní použití.
Titan - Velmi kvalitní lehký a tvrdý kov, který je vhodný především pro alergiky.
Keramika - Velmi atraktivní a tvrdý materiál, jedná se o takzvaný HighTech materiál.
Textil - Jednotlivá textilní vlákna spletená do tkaniny, takzvané textilie, která vyniká především nízkou hmotností a nenáročnou údržbou.

 SKLO

Minerální sklo - Sklo s příměsí křemene. Tvrdost je vyšší, než u akrylátového sklíčka.
Plastové sklo - Akrylátové sklíčko, nachází se u všech modelů, není-li uvedeno jinak. Využívá se především u dětských typů hodinek.
Safírové sklo - Safírové sklíčko je syntetický safír, tedy průhledná verze korundu. Jedná se o nejtvrdší druh skla, který je u hodinek používán. Neznamená to však, že jej nelze poškrábat, pouze je proti oděru a vrypům nejvíce odolné.


 

Načítám, prosím vydržte...