Meteostanice C672-859

1 175 Kč vč. DPH
Dostupnost
1 - 3 dny

  • Záruka: 24
  • Výrobce: CNR
Předpověď počasí na následujících 6 až 12 hodin podle zaznamenaného průběhu tlaku vzduchu. Porovnat s jiným výrobkem Rozsah měření vnitřní vlhkosti vzduchu 20 - 99 % Rozsah měření venkovní vlhkosti vzduchu 20 - 99 % Maximální dosah 30 m Rozlišení 0,1 °C, 1 % Rozsah měření venkovní teploty -20 - 70 °C Rádiová frekvence 433 Přesnost ± 1 °C, ± 5 % Rozsah měření vnitřní teploty -10 - 60 °C Interval měření 60 s Počet senzory (max.) 3 Napájení stanice Baterie AAA (2x), není součástí dodávky Napájení senzoru Baterie AAA (2x), není součástí dodávky Rozměry (základní stanice) 180 x 139 x 27 mm Rozměry (termosenzor/hydrosenzor) 68,5 x 100 x 19,5 mm Hmotnost (vysílač) 79 g Hmotnost (stanice) 269 g Vybavení Zobrazení sloupcového grafu 2 časy buzení Fáze Měsíce Symbol pro varování před náledím a mrazem Vlastnosti DCF hodiny s možností ručního nastavení Možnost vypnutí příjmu DCF signálu Datum Zobrazení 12/24 h Možnost nastavení časových zón (-12 do +12 h) 2 nastavitelné časy buzení Opakované buzení po 5 min. Ukazatel vnitřní teploty a vlhkosti vzduchu v místnosti, ukazatel venkovní teploty a venkovní vlhkosti vzduchu včetně ukazatele tendence Ukazatel °C/°F Grafické znázornění průběhu tlaku vzduchu za posledních 12 h Ukládání min./max. hodnot Symboly pro předpověď počasí na následujících 6 až 12 hodin LED osvětlení displeje stisknutím tlačítka Venkovní senzor s ukazatelem venkovní teploty, venkovní vlhkosti vzduchu a čísla kanálu na LCD displeji Držák pro zavěšení nebo postavení  AUTORIZOVANÝ PRODEJCE 
 


Jsme autorizovaný prodejce všech výrobků, zaručíme Vám tak originalitu a autorizovaný servis 

Zatím nebylo hodnoceno
Ohodnotit tento produkt
Tento produkt zatím nebyl hodnocen žádným zákazníkem.

Máte dotaz k produktu? Napište námPOHON

Automat - Strojek pohání natažená pružina svým postupným rozbalováním. U automatických strojků pružinu svinuje pohyb ruky při běžném nošení hodinek. Rezerva nátahu (výdrž hodinek) se běžně pohybuje okolo 2 dnů, opět u nejkvalitnějších hodinek kolem 2 týdnů.
Bateriový - Práci vykonává elektromotorek posouvající ručičky. Energii dodává strojku baterie.
Solární - Solární panely zabudované pod ciferníkem doplňují energii pro zasazený vysokokapacitní kondenzátor.
Kinetic - Systém automaticky vytváří potřebnou energii využitím pohybu lidské ruky. Pohyb paže uživatele hodinek vytváří vibrace, které jsou přenášeny do generátoru. Část vyprodukované energie je využita k pohonu strojku, část je uchovávána v integrovaném kondenzátoru. Takovéto uspořádání zaručuje, že se hodinky nezastaví, ani pokud je majitel na několik dní odloží. V případě, že je klidové období delší, zastavuje se pohyb ručiček, ale uchovávaná energie je dostatečná k obnovení chodu hodinek pouhými několika pohyby.POUZDRO

Ocel - Nerezová ocel (stainless steel). Kvalitní, nekorodující kov, jehož nevýhodou je větší hmotnost.
Plast - Lehký, křehký, antialergenní materiál. Vhodný pro sportovní použití.
Titan - Velmi kvalitní lehký a tvrdý kov, který je vhodný především pro alergiky.
Keramika - Velmi atraktivní a tvrdý materiál, jedná se o takzvaný HighTech materiál.ŘEMÍNEK

Ocel - Nerezová ocel (stainless steel). Kvalitní, nekorodující kov, jehož nevýhodou je větší hmotnost.
Kůže - Kůže (hovězí, vepřová, telecí,….) je nejčastěji používaným materiálem pro výrobu řemínků.
Plast - Lehký, křehký, antialergenní materiál. Vhodný pro sportovní použití.
Titan - Velmi kvalitní lehký a tvrdý kov, který je vhodný především pro alergiky.
Keramika - Velmi atraktivní a tvrdý materiál, jedná se o takzvaný HighTech materiál.
Textil - Jednotlivá textilní vlákna spletená do tkaniny, takzvané textilie, která vyniká především nízkou hmotností a nenáročnou údržbou.

 SKLO

Minerální sklo - Sklo s příměsí křemene. Tvrdost je vyšší, než u akrylátového sklíčka.
Plastové sklo - Akrylátové sklíčko, nachází se u všech modelů, není-li uvedeno jinak. Využívá se především u dětských typů hodinek.
Safírové sklo - Safírové sklíčko je syntetický safír, tedy průhledná verze korundu. Jedná se o nejtvrdší druh skla, který je u hodinek používán. Neznamená to však, že jej nelze poškrábat, pouze je proti oděru a vrypům nejvíce odolné.


 

Načítám, prosím vydržte...