Boccia Titanium 3266-03
Boccia Titanium 3266-03
Produkt není dostupný. V případě zájmu nás kontaktujte emailem.
Parametry
| Typ hodinek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Pouzdro | Titan |
| Pásek | Kůže |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Perleťová |
| Vodotěsnost | 50 M/5 BAR |
| Váha | 20 g |
| Spona | Standardní přezka |
| Průměr | 27,5 mm |
| Rozměry | 11 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | Ronda 751 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 6 mm |
| Materiál | Titan, Kůže, PVD |
| Barva | Perleťová, Černá, Růžové zlato |













































































