Budík s tichým chodem JVD SRP910.14
Budík s tichým chodem JVD SRP910.14
Produkt není dostupný. V případě zájmu nás kontaktujte emailem.
Parametry
| Materiál | Plast |
|---|---|
| Barva | Stříbrná |
| šířka | 113 mm |
| výška | 116 mm |
| hloubka | 72 mm |
| Speciální funkce | Plynulý chod;Budík;Mechanické zvonění;Opakování zvonění 4 min. |
| Typ | Analogové |
| Zvonění | Mechanické zvonění |
Bonusy
Kupon




