Certina C001.007.11.116.00 DS Podium Lady Automatic
Certina C001.007.11.116.00 DS Podium Lady Automatic
Produkt není dostupný. V případě zájmu nás kontaktujte emailem.
Parametry
| Typ hodinek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Safírové |
| Pouzdro | Ocelové |
| Pásek | Ocel |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Perleťová |
| Vodotěsnost | 100 M/10 BAR |
| Řada | Urban |
| Váha | 65 g |
| Spona | Motýlkové zapínání |
| Průměr | 29 mm |
| Rozměry | 14 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | ETA 2671 |
| Rezerva chodu | 38 |
| Výška pouzdra | 9,2 mm |
| Další funkcionality | Datum, Sekundová ručička |
| Materiál | Ocel, Ocel |
| Barva | Perleťová, Stříbrná, Černá |
Dotaz na lepší nabídku
Zvýrazněné položky jsou povinné.


