Lorus RT361GX9
Lorus RT361GX9
Produkt není dostupný. V případě zájmu nás kontaktujte emailem.
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Pouzdro | Ocelové |
| Pásek | Ocel |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Černá |
| Vodotěsnost | 100 M/10 BAR |
| Váha | 125 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 44 mm |
| Rozměry | 19 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | VD53 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 12 mm |
| Další funkcionality | Datum, Stopky (chronograf), Sekundová ručička |
| Luminiscence | Ručičky |
| Materiál | Ocel, Ocel |
| Barva | Černá, Stříbrná, Červená |













































































