JVD ARCHITECT AE-077
JVD ARCHITECT AE-077
Produkt není dostupný. V případě zájmu nás kontaktujte emailem.
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Pouzdro | Ocelové |
| Pásek | Kožený |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotěsnost | 50 M/5 BAR |
| Šířka řemínku | 22 mm |
| Motiv | Elegantní |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Povrchová úprava | Ipblack |
| Barva | Černá |
| Strojek | Japan - miyota |
| šířka | 45 mm |
| výška | 55 mm |
| Průměr pouzdra | 45 mm |
| Speciální funkce | Japonský strojek – miyota;Minerální tvrzené sklíčko;Povrchová úprava ipblack;Pouzdro z nerezové oceli;Vodotěsnost 5 atm |
Bonusy
Kupon



