JVD AV-084
JVD AV-084
JVD ARCHITECT je kolekce minimalistických hodinek vhodných pro muže, kteří milují jednoduchost a nadčasovost.
Řada Vibe je charakteristická nízkým ciferníkem, který dokonale padne na každou ruku. Hodinky mají pouzdro z nerezové oceli, minerální tvrzené sklíčko a vodotěsnost 5 ATM, takže se nemusíte bát ani kontaktu s vodou. O správný chod se pak postará spolehlivý a léty prověřený japonský strojek Miyota.
Volit můžete mezi modely s milánským či koženým řemínkem. Řemínky je také možné samostatně dokupovat a jednoduše si je vyměnit podle outfitu během několika málo sekund.
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Pouzdro | Ocelové |
| Pásek | Kožený |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotěsnost | 50 M/5 BAR |
| Šířka řemínku | 20 mm |
| Motiv | Elegantní |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Povrchová úprava | Ipblack |
| Barva | Hnědá , Černá |
| Strojek | Japan - miyota |
| šířka | 42 mm |
| výška | 45 mm |
| Průměr pouzdra | 42 mm |
| Speciální funkce | Datum (kalendář) , Pouzdro z nerezové oceli , Japonský strojek – miyota , Minerální tvrzené sklíčko , Vodotěsnost 5 atm |
Bonusy
Kupon





