Náramkové hodinky JVD J1124.5
Náramkové hodinky JVD J1124.5
Produkt není dostupný. V případě zájmu nás kontaktujte emailem.
Dámské hodinky značky JVD jsou vyrobené z kvalitní nerezové oceli a mají velmi působivé detaily na ciferníku a na tahu. Místo většiny čísel jsou zde usazeny kamínky, které skvěle podtrhnou celkově elegantní vzhled hodinek.
Vodotěsnost 5 ATM
Pouzdro z nerezové oceli
Minerální tvrzené sklíčko
Japonský strojek – Miyota
Velikost pouzdra 38 mm
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Pouzdro | Ocelové |
| Pásek | Kovový - milánský |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotěsnost | 50 M/5 BAR |
| Šířka řemínku | 18 mm |
| Motiv | Elegantní |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Povrchová úprava | Iprose |
| Barva | Rosegold;Šedá |
| Strojek | Japan - miyota |
| šířka | 38 mm |
| Průměr pouzdra | 38 mm |
| Speciální funkce | Pouzdro z nerezové oceli;Povrchová úprava iprose;Vodotěsnost 5 atm;Japonský strojek – miyota;Minerální tvrzené sklíčko |
Bonusy
Kupon
















































































