JVD JC065.2
JVD JC065.2
Produkt není dostupný. V případě zájmu nás kontaktujte emailem.
Parametry
| Typ hodinek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Pouzdro | Ocelové |
| Pásek | Kovový - klasický |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotěsnost | 50 M/5 BAR |
| Šířka řemínku | 12 mm |
| Motiv | Elegantní, Šperkové |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Povrchová úprava | Ipgold |
| Barva | Stříbrná, Zlatá |
| Strojek | Japan - miyota |
| šířka | 32 mm |
| výška | 41 mm |
| Průměr pouzdra | 32 mm |
| Speciální funkce | Povrchová úprava ipgold, Pouzdro z nerezové oceli, Japonský strojek – miyota, Minerální tvrzené sklíčko, Vodotěsnost 5 atm |
Bonusy
Kupon













































































