JVD JC096.5
JVD JC096.5
Produkt není dostupný. V případě zájmu nás kontaktujte emailem.
Parametry
| Typ hodinek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Pouzdro | Ocelové |
| Pásek | Kovový - milánský |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotěsnost | 50 M/5 BAR |
| Šířka řemínku | 16 mm |
| Motiv | Šperkové;Elegantní |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Povrchová úprava | Bez povrchové úpravy |
| Barva | Stříbrná |
| Strojek | Japan - miyota |
| šířka | 26.5 mm |
| výška | 28 mm |
| Průměr pouzdra | 33,5 mm |
| Speciální funkce | Minerální tvrzené sklíčko;Pouzdro z nerezové oceli;Japonský strojek – miyota;Vodotěsnost 5 atm |
Bonusy
Kupon


