Seiko SPB183J1 Prospex
Seiko SPB183J1 Prospex
Produkt není dostupný. V případě zájmu nás kontaktujte emailem.
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Safírové |
| Pouzdro | Ocelové |
| Pásek | Ocelovýový/Silikonový |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Modrá |
| Vodotěsnost | 20 ATM |
| Řada | Prospex |
| Váha | 180 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 42,7 mm |
| Rozměry | 20 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | 6R35 |
| Rezerva chodu | 70 |
| Výška pouzdra | 13,2 mm |
| Další funkcionality | Datum, Šroubovací korunka |
| Limitovaná / Speciální edice | Ano |
| Luminiscence | Ručičky a indexy |
| Materiál | Ocel |
| Barva | Modrá, Stříbrná |













































































