Seiko SPB445J1Presage Craftsmanship Series
Seiko SPB445J1Presage Craftsmanship Series
Produkt není dostupný. V případě zájmu nás kontaktujte emailem.
Pánské automatické hodinky Seiko Presage Craftsmanship Series SPB445J1 na pětiřadém ocelovém náramku. Pouzdro z nerezové oceli má průměr 40,6 milimetru, tloušťku 12,5 milimetru a průhledné dýnko. Bílý číselník s 24hodinovým subciferníkem je chráněn odolným safírovým sklem s antireflexní vrstvou. Číselník doplňují elegantní modřené retro ručky a hodinové indexy v jednoduchém designu. Tento porcelánový číselník Arita vznikl ruční prací a vypalováním při vysoké teplotě. V důsledku toho může mít drobné tečky, nepravidelnosti či nerovnoměrnou barvu, což ho dělá jedinečným. Pohon hodinek zajišťuje mechanický strojek 6R5H s automatickým nátahem a rezervou chodu přibližně 72 hodin. Tento manufakturní strojek s funkcí hackingu lze v případě potřeby natahovat i ručně pomocí signované korunky. Vodotěsnost hodinek činí 10 ATM a jsou tedy vhodné pro koupání nebo šnorchlování.
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Safírové |
| Pouzdro | Ocelové |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Bílá |
| Vodotěsnost | 100 M/10 BAR |
| Řada | Presage |
| Váha | 176 g |
| Průměr | 40,6 mm |
| Rozměry | 20 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | 6R5H |
| Rezerva chodu | 72 |
| Výška pouzdra | 12,5 mm |
| Materiál | Ocel |
| Barva | Bílá, Stříbrná |



