Swiss Military by Chrono 20084ST-2M
Doprava zdarma
Akce

Swiss Military by Chrono 20084ST-2M

Původní cena 9 290 Kč /ks
Cena po slevě 7 432 Kč vč. DPH
Dostupnost
Skladem

  • Záruka: 60
  • Výrobce: SWISS MILITARY BY CHRONO
Pánské náramkové hodinky Napájení z baterie Průměr pouzdra 43,0 mm Pouzdro ve tvaru kruhu Ocelové pouzdro Stříbrná barva pouzdra Ocelový tah Stříbrná barva tahu Ručičkový ciferník Bílá barva ciferníku Ciferník s dvanácti indexy Materiál skla - minerální sklo Odolné proti vodě během plavání Datum Stopky
Rozměr pouzdra: 43mm
Určení: pánské
Pouzdro: ocel
Tvar pouzdra: kulaté
Typ: analogové
Řemínek: ocel
Sklo: minerální
Pohon: bateriové
Vodotěsnost: 100m
Barva ciferníku: bílá
Funkce: Datum
Funkce: StopkyInformace o značceHodinky Swiss Military by Chrono jsou hodinky z koncernu Swiss Military vyrábějící opravdu kvalitní švýcarské hodinky. Hodinky mají 60 měsíců záruku.

Pánské hodinky Swiss Military by Chrono jsou v kolekcích zastoupeny jak elegantními , tak sportovními vzory. Pánské sportovní modely této značky vynikají opravdu čitelnými chronografy - je to díky dobrým kontrastům barev na číselníkách. A právě díky své optické mohutnosti a přesto lehkosti na zápěstí jsou tyto hodinky tak praktické - jsou totiž dobře sledovatelné a přehledné. Chronograf je zde praktickou záležitostí - na rozdíl od mnohých jiných hodinářských značek, kde chronograf bývá doplňován pro atraktivnost a mužnost daného modelu. Zde se stopky využívají a proto se zde používají kvalitní strojky Ronda nebo Eta - v obou případech swiss made - vyráběné ve Švýcarsku.

Dámské hodinky Swiss Military by Chrono jsou sportovnějších designů a výrobce zde klade důraz na čitelnost a praktičnost. Chronografy zde nejsou módní záležitostí, nýbrž praktickou a důležitou funkcí. Právě díky velikosti tyto hodinky již pozbývají čitelnosti, avšak srovnáváme-li tyto modely s hodinkami jiných značek, které víceméně vyrábějí dámské hodinky pro eleganci, jsou tyto hodinky ještě čitelné poměrně dobře.

Švýcarská ocel patřila a patří k nejkvalitnějším na světě - na to, jak je lehká, je velmi tvrdá a díky tomu se tak snadno nepoškrábe a každý výrobek z této oceli si drží svůj tvar a vzhled po opravdu dlouhou dobu. A spojí-li se švýcarská ocel se švýcarskou hodinářskou tradicí a precizností, vychází nám kvalitní hodinky, které mají potenciál opravdu dlouhé životnosti spojenou s přesným spolehlivým časem.

Výhodou těchto hodinek je jasné logo švýcarského kříže, které je umístěné na číselníku. Tím je již na první pohled zřejmé, že se jedná o švýcary. A toto mluví o prestiži, protože švýcarské hodinky je pojem po dlouhý čas a dnes již snad každý ví, že švýcarské hodinky, to se rovná kvalita a preciznost. Avšak švýcarské hodinky nikdy nebyly levné, jelikož tato kvalita má svojí cenu. A i přes to, že švýcarské hodinky patří k dražším, jsou stále velmi vyhledávané a kdo chce opravdu hodinářskou tradici, kupuje si švýcarské hodinky.  AUTORIZOVANÝ PRODEJCE 
 


Jsme autorizovaný prodejce všech výrobků, zaručíme Vám tak originalitu a autorizovaný servis 


Zatím nebylo hodnoceno
Ohodnotit tento produkt
Tento produkt zatím nebyl hodnocen žádným zákazníkem.

Máte dotaz k produktu? Napište námPOHON

Automat - Strojek pohání natažená pružina svým postupným rozbalováním. U automatických strojků pružinu svinuje pohyb ruky při běžném nošení hodinek. Rezerva nátahu (výdrž hodinek) se běžně pohybuje okolo 2 dnů, opět u nejkvalitnějších hodinek kolem 2 týdnů.
Bateriový - Práci vykonává elektromotorek posouvající ručičky. Energii dodává strojku baterie.
Solární - Solární panely zabudované pod ciferníkem doplňují energii pro zasazený vysokokapacitní kondenzátor.
Kinetic - Systém automaticky vytváří potřebnou energii využitím pohybu lidské ruky. Pohyb paže uživatele hodinek vytváří vibrace, které jsou přenášeny do generátoru. Část vyprodukované energie je využita k pohonu strojku, část je uchovávána v integrovaném kondenzátoru. Takovéto uspořádání zaručuje, že se hodinky nezastaví, ani pokud je majitel na několik dní odloží. V případě, že je klidové období delší, zastavuje se pohyb ručiček, ale uchovávaná energie je dostatečná k obnovení chodu hodinek pouhými několika pohyby.POUZDRO

Ocel - Nerezová ocel (stainless steel). Kvalitní, nekorodující kov, jehož nevýhodou je větší hmotnost.
Plast - Lehký, křehký, antialergenní materiál. Vhodný pro sportovní použití.
Titan - Velmi kvalitní lehký a tvrdý kov, který je vhodný především pro alergiky.
Keramika - Velmi atraktivní a tvrdý materiál, jedná se o takzvaný HighTech materiál.ŘEMÍNEK

Ocel - Nerezová ocel (stainless steel). Kvalitní, nekorodující kov, jehož nevýhodou je větší hmotnost.
Kůže - Kůže (hovězí, vepřová, telecí,….) je nejčastěji používaným materiálem pro výrobu řemínků.
Plast - Lehký, křehký, antialergenní materiál. Vhodný pro sportovní použití.
Titan - Velmi kvalitní lehký a tvrdý kov, který je vhodný především pro alergiky.
Keramika - Velmi atraktivní a tvrdý materiál, jedná se o takzvaný HighTech materiál.
Textil - Jednotlivá textilní vlákna spletená do tkaniny, takzvané textilie, která vyniká především nízkou hmotností a nenáročnou údržbou.

 SKLO

Minerální sklo - Sklo s příměsí křemene. Tvrdost je vyšší, než u akrylátového sklíčka.
Plastové sklo - Akrylátové sklíčko, nachází se u všech modelů, není-li uvedeno jinak. Využívá se především u dětských typů hodinek.
Safírové sklo - Safírové sklíčko je syntetický safír, tedy průhledná verze korundu. Jedná se o nejtvrdší druh skla, který je u hodinek používán. Neznamená to však, že jej nelze poškrábat, pouze je proti oděru a vrypům nejvíce odolné.


 

Naposledy zobrazené

Swiss Military by Chrono 20084ST-2M
Doprava zdarma
Akce
Načítám, prosím vydržte...