Swiss Military by Chrono SMA34025.06
Doprava zdarma
Akce

Swiss Military by Chrono SMA34025.06

Původní cena 13 290 Kč /ks
Cena po slevě 10 632 Kč vč. DPH
Dostupnost
1 - 3 dny

  • Záruka: 60
  • Výrobce: SWISS MILITARY BY CHRONO
Pánské náramkové hodinky Automatický pohon Průměr pouzdra 39,0 mm Pouzdro ve tvaru kruhu Ocelové pouzdro Stříbrná barva pouzdra Kožený tah ČERNÉ barva tahu Ručičkový ciferník Bílá barva ciferníku Ciferník s dvanácti indexy Materiál skla - safírové sklo Odolné proti vodě během plavání Datum
Rozměr pouzdra: 39mm
Určení: pánské
Pouzdro: ocel
Tvar pouzdra: kulaté
Typ: analogové
Řemínek: kůže
Sklo: safírové
Pohon: automaty
Vodotěsnost: 100m
Barva ciferníku: bílá
Funkce: DatumInformace o značceHodinky Swiss Military by Chrono jsou hodinky z koncernu Swiss Military vyrábějící opravdu kvalitní švýcarské hodinky. Hodinky mají 60 měsíců záruku.

Pánské hodinky Swiss Military by Chrono jsou v kolekcích zastoupeny jak elegantními , tak sportovními vzory. Pánské sportovní modely této značky vynikají opravdu čitelnými chronografy - je to díky dobrým kontrastům barev na číselníkách. A právě díky své optické mohutnosti a přesto lehkosti na zápěstí jsou tyto hodinky tak praktické - jsou totiž dobře sledovatelné a přehledné. Chronograf je zde praktickou záležitostí - na rozdíl od mnohých jiných hodinářských značek, kde chronograf bývá doplňován pro atraktivnost a mužnost daného modelu. Zde se stopky využívají a proto se zde používají kvalitní strojky Ronda nebo Eta - v obou případech swiss made - vyráběné ve Švýcarsku.

Dámské hodinky Swiss Military by Chrono jsou sportovnějších designů a výrobce zde klade důraz na čitelnost a praktičnost. Chronografy zde nejsou módní záležitostí, nýbrž praktickou a důležitou funkcí. Právě díky velikosti tyto hodinky již pozbývají čitelnosti, avšak srovnáváme-li tyto modely s hodinkami jiných značek, které víceméně vyrábějí dámské hodinky pro eleganci, jsou tyto hodinky ještě čitelné poměrně dobře.

Švýcarská ocel patřila a patří k nejkvalitnějším na světě - na to, jak je lehká, je velmi tvrdá a díky tomu se tak snadno nepoškrábe a každý výrobek z této oceli si drží svůj tvar a vzhled po opravdu dlouhou dobu. A spojí-li se švýcarská ocel se švýcarskou hodinářskou tradicí a precizností, vychází nám kvalitní hodinky, které mají potenciál opravdu dlouhé životnosti spojenou s přesným spolehlivým časem.

Výhodou těchto hodinek je jasné logo švýcarského kříže, které je umístěné na číselníku. Tím je již na první pohled zřejmé, že se jedná o švýcary. A toto mluví o prestiži, protože švýcarské hodinky je pojem po dlouhý čas a dnes již snad každý ví, že švýcarské hodinky, to se rovná kvalita a preciznost. Avšak švýcarské hodinky nikdy nebyly levné, jelikož tato kvalita má svojí cenu. A i přes to, že švýcarské hodinky patří k dražším, jsou stále velmi vyhledávané a kdo chce opravdu hodinářskou tradici, kupuje si švýcarské hodinky.  AUTORIZOVANÝ PRODEJCE 
 


Jsme autorizovaný prodejce všech výrobků, zaručíme Vám tak originalitu a autorizovaný servis 


Zatím nebylo hodnoceno
Ohodnotit tento produkt
Tento produkt zatím nebyl hodnocen žádným zákazníkem.

Máte dotaz k produktu? Napište námPOHON

Automat - Strojek pohání natažená pružina svým postupným rozbalováním. U automatických strojků pružinu svinuje pohyb ruky při běžném nošení hodinek. Rezerva nátahu (výdrž hodinek) se běžně pohybuje okolo 2 dnů, opět u nejkvalitnějších hodinek kolem 2 týdnů.
Bateriový - Práci vykonává elektromotorek posouvající ručičky. Energii dodává strojku baterie.
Solární - Solární panely zabudované pod ciferníkem doplňují energii pro zasazený vysokokapacitní kondenzátor.
Kinetic - Systém automaticky vytváří potřebnou energii využitím pohybu lidské ruky. Pohyb paže uživatele hodinek vytváří vibrace, které jsou přenášeny do generátoru. Část vyprodukované energie je využita k pohonu strojku, část je uchovávána v integrovaném kondenzátoru. Takovéto uspořádání zaručuje, že se hodinky nezastaví, ani pokud je majitel na několik dní odloží. V případě, že je klidové období delší, zastavuje se pohyb ručiček, ale uchovávaná energie je dostatečná k obnovení chodu hodinek pouhými několika pohyby.POUZDRO

Ocel - Nerezová ocel (stainless steel). Kvalitní, nekorodující kov, jehož nevýhodou je větší hmotnost.
Plast - Lehký, křehký, antialergenní materiál. Vhodný pro sportovní použití.
Titan - Velmi kvalitní lehký a tvrdý kov, který je vhodný především pro alergiky.
Keramika - Velmi atraktivní a tvrdý materiál, jedná se o takzvaný HighTech materiál.ŘEMÍNEK

Ocel - Nerezová ocel (stainless steel). Kvalitní, nekorodující kov, jehož nevýhodou je větší hmotnost.
Kůže - Kůže (hovězí, vepřová, telecí,….) je nejčastěji používaným materiálem pro výrobu řemínků.
Plast - Lehký, křehký, antialergenní materiál. Vhodný pro sportovní použití.
Titan - Velmi kvalitní lehký a tvrdý kov, který je vhodný především pro alergiky.
Keramika - Velmi atraktivní a tvrdý materiál, jedná se o takzvaný HighTech materiál.
Textil - Jednotlivá textilní vlákna spletená do tkaniny, takzvané textilie, která vyniká především nízkou hmotností a nenáročnou údržbou.

 SKLO

Minerální sklo - Sklo s příměsí křemene. Tvrdost je vyšší, než u akrylátového sklíčka.
Plastové sklo - Akrylátové sklíčko, nachází se u všech modelů, není-li uvedeno jinak. Využívá se především u dětských typů hodinek.
Safírové sklo - Safírové sklíčko je syntetický safír, tedy průhledná verze korundu. Jedná se o nejtvrdší druh skla, který je u hodinek používán. Neznamená to však, že jej nelze poškrábat, pouze je proti oděru a vrypům nejvíce odolné.


 

Naposledy zobrazené

Swiss Military by Chrono SMA34025.06
Doprava zdarma
Akce
Načítám, prosím vydržte...