Boccia hodinky Boccia Titanium 3621-01
Boccia hodinky Boccia Titanium 3621-01
2 590 Kč
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Pouzdro | Titan |
| Pásek | Titanový |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Černá |
| Vodotěsnost | 100 M/10 BAR |
| Váha | 60 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 40 mm |
| Rozměry | 20 mm - rozteč řemínku |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 8,8 mm |
| Další funkcionality | datum |
| Luminiscence | Ručičky |
| Materiál | Titan |
| Barva | Černá, Stříbrná |


