Boccia Titanium 3633-03
Boccia Titanium 3633-03
Produkt není dostupný. V případě zájmu nás kontaktujte emailem.
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Pouzdro | Titan |
| Pásek | Kůže |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Stříbrná |
| Vodotěsnost | 100 M/10 BAR |
| Váha | 40 g |
| Spona | Standardní přezka |
| Průměr | 40 mm |
| Rozměry | 19 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | MIYOTA 1S13 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 8 mm |
| Další funkcionality | Datum, Sekundová ručička |
| Luminiscence | Ručičky a indexy |
| Materiál | Titan, kůže |
| Barva | Stříbrná, Černá |













































































