Certina C032.007.11.041.00 Aqua
Certina C032.007.11.041.00 Aqua
23 890 Kč
Oceán je neustále v pohybu – stejně jako život. DS Action 34,5 mm se dnes ukazuje jako ideální společník pro život, ať už se rádi jen tak necháte unášet nebo raději plavete proti proudu. Díky elegantnímu pouzdru o průměru 34,5 mm se tyto sportovní a elegantní náramkové hodinky perfektně hodí pro štíhlé zápěstí.
Parametry
| Typ hodinek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Safírové |
| Pouzdro | Ocelové |
| Pásek | Ocel |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Modrá |
| Vodotěsnost | 300 M/30 BAR |
| Řada | Aqua |
| Váha | 125 g |
| Spona | Motýlkové zapínání |
| Průměr | 34,5 mm |
| Rozměry | 18 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | Powematic 80.611 |
| Rezerva chodu | 80 |
| Výška pouzdra | 11,9 mm |
| Další funkcionality | Datum, Šroubovací korunka, Sekundová ručička |
| Luminiscence | Ručičky a indexy |
| Materiál | Ocel, Ocel |
| Barva | Modrá, Stříbrná |
Dotaz na lepší nabídku
Zvýrazněné položky jsou povinné.

