Certina C032.451.11.097.00 DS Action Gent
Certina C032.451.11.097.00 DS Action Gent
17 990 Kč
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Pouzdro | Ocelové |
| Pásek | Ocel |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Zelená |
| Vodotěsnost | 300 M/30 BAR |
| Řada | Aqua |
| Váha | 180 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 43 mm |
| Rozměry | 21 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | F07.412 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 13,67 mm |
| Další funkcionality | Datum, Indikace stavu baterie, Sekundová ručička |
| Luminiscence | Ručičky a indexy |
| Materiál | Ocel, Ocel, Aluminium (hliník) |
| Barva | Zelená, Stříbrná, Červená |
Dotaz na lepší nabídku
Zvýrazněné položky jsou povinné.


