Certina C032.807.11.091.00 DS ACTION Diver Gent 38mm
Certina C032.807.11.091.00 DS ACTION Diver Gent 38mm
22 990 Kč
Parametry
| Typ hodinek | Unisex |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Safírové |
| Pouzdro | Ocelové |
| Pásek | Ocel |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Zelená |
| Vodotěsnost | 300 M/30 BAR |
| Řada | Aqua |
| Váha | 150 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 38 mm |
| Rozměry | 19 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | 80.611 |
| Rezerva chodu | 80 |
| Výška pouzdra | 12,2 mm |
| Další funkcionality | Datum, Šroubovací korunka, Sekundová ručička |
| Luminiscence | Ručičky a indexy |
| Materiál | Ocel, Ocel |
| Barva | Zelená, Stříbrná |
Dotaz na lepší nabídku
Zvýrazněné položky jsou povinné.


