Certina C032.807.48.081.00 Aqua
Certina C032.807.48.081.00 Aqua
24 890 Kč
DS Action Diver je dlouhodobě oblíbený mezi obdivovateli kolekce Certina. 38mm verze vypadá úžasně na každém zápěstí a předvádí svou výjimečnou kvalitu a moderní kompaktní design.
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Safírové |
| Pouzdro | Titan |
| Pásek | Nylon |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Šedá |
| Vodotěsnost | 300 M/30 BAR |
| Řada | Aqua |
| Váha | 63 g |
| Spona | Standardní přezka |
| Průměr | 38 mm |
| Rozměry | 19 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | POWERMATIC 80.611 |
| Rezerva chodu | 80 |
| Výška pouzdra | 11,5 mm |
| Další funkcionality | Datum, Šroubovací korunka, Sekundová ručička |
| Luminiscence | Ručičky a indexy |
| Materiál | Titan, Nylon, Aluminium (hliník) |
| Barva | Šedá, Bicolor, Modrá |
Dotaz na lepší nabídku
Zvýrazněné položky jsou povinné.


