Certina hodinky C033.460.16.047.00
Certina hodinky C033.460.16.047.00
24 290 Kč
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Pouzdro | Ocelové |
| Pásek | Kůže |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Modrá |
| Vodotěsnost | 100 M/10 BAR |
| Řada | Urban |
| Váha | 83 g |
| Spona | Motýlkové zapínání |
| Průměr | 42 mm |
| Rozměry | 21 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | G10.962 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 11,8 mm |
| Další funkcionality | Datum, Měsíční fáze, Stopky (chronograf), Sekundová ručička |
| Luminiscence | Ručičky a indexy |
| Materiál | Ocel, Kůže |
| Barva | Modrá, Černá, Stříbrná |
Dotaz na lepší nabídku
Zvýrazněné položky jsou povinné.

