Certina C038.407.36.367.00 DS Powermatic 80
Certina C038.407.36.367.00 DS Powermatic 80
27 290 Kč
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Safírové |
| Pouzdro | Ocelové |
| Pásek | Kůže |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Zlatá |
| Vodotěsnost | 100 M/10 BAR |
| Řada | Heritage |
| Váha | 65 g |
| Spona | Standardní přezka |
| Průměr | 41 mm |
| Rozměry | 20 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | 80.611 |
| Rezerva chodu | 80 |
| Výška pouzdra | 10,9 mm |
| Další funkcionality | Datum, Sekundová ručička |
| Luminiscence | Ručičky a indexy |
| Materiál | Ocel, Kůže, PVD |
| Barva | Zlatá, Hnědá, Modrá |
Dotaz na lepší nabídku
Zvýrazněné položky jsou povinné.


