Certina C043.417.22.051.00 DS-7 Chronograph
Certina C043.417.22.051.00 DS-7 Chronograph
18 590 Kč
Stejně sportovní, ne-li ještě více, je nový chronograf DS-7 vybaven quartzovým strojkem PrecidriveTM v kulatém pouzdru z nerezové oceli o průměru 41 mm. Doplňkem zobrazení hodin, minut, malých sekund a data je centrální zastavení sekund, zobrazení 1/10 sekundy a 30minutové počítadlo. Tachometrická stupnice na tenkém rámečku nabízí snadný způsob měření rychlosti. S kovovým leskem nebo naprosto cool v kartáčované černé – tyto hodinky jsou současnou klasikou, kterou budete chtít nosit každý den.
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Pouzdro | Ocelové |
| Pásek | Ocel |
| Číselník | Chronograf |
| Barva číselníku | Černá |
| Vodotěsnost | 100 M/10 BAR |
| Řada | DS 1 POWERMATIC |
| Váha | 150 g |
| Spona | Motýlkové zapínání |
| Průměr | 41 mm |
| Typ stroje | G10.212 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 12,15 mm |
| Další funkcionality | Datum, Stopky (chronograf), Indikace stavu baterie, Tachymetr |
| Materiál | Ocel, Ocel, PVD |
| Barva | Černá, Bicolor, Stříbrná |
Dotaz na lepší nabídku
Zvýrazněné položky jsou povinné.

