Davosa 168.560.84 Dreamline Tonneau Quartz
Davosa 168.560.84 Dreamline Tonneau Quartz
18 500 Kč
| Typ | Dámské |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Vodotěsnost | 30 metrů |
| Strojek | Quartzový |
| Materiál pouzdra | Nerezová ocel |
| Tvar pouzdra | Kulatý |
| Šířka pouzdra | 25.00 mm |
| Tloušťka pouzdra | 8.00 mm |
| Barva ciferníku | Perla |
| Vlastnosti ciferníku | Krystalky, Perleť |
| Sklíčko | Safírové |
| Materiál řemínku | Nerezová ocel |
| Barva řemínku | Stříbrná |
| Šířka řemínku | 18.00 mm |


