Lorus RH902KX9
Lorus RH902KX9
Původní cena 2 190 Kč.
Ušetříte
30 %(657 Kč).
1 533 Kč
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Pouzdro | Ocelové |
| Pásek | Ocel |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Stříbrná |
| Vodotěsnost | 50 M/5 BAR |
| Váha | 94 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 38 mm |
| Rozměry | 21 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | PC32 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 9 mm |
| Další funkcionality | Datum, Sekundová ručička |
| Materiál | Ocel, Ocel, PVD |
| Barva | Stříbrná, Zlatá |













































































