Lorus RM322EX9
Lorus RM322EX9
Původní cena 2 890 Kč.
Ušetříte
30 %(867 Kč).
2 023 Kč
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Pouzdro | Ocelové |
| Pásek | Kůže |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Stříbrná |
| Vodotěsnost | 100 M/10 BAR |
| Váha | 63 g |
| Spona | Standardní přezka |
| Průměr | 43 mm |
| Rozměry | 21 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | VD57 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 11,1 mm |
| Další funkcionality | Datum, Stopky (chronograf), Sekundová ručička |
| Materiál | Ocel, Kůže, PVD |
| Barva | Stříbrná, Černá, Růžové zlato |


