Lorus RP607DX9
Lorus RP607DX9
Původní cena 2 390 Kč.
Ušetříte
30 %(717 Kč).
1 673 Kč
Parametry
| Typ hodinek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Pouzdro | Ocelové |
| Pásek | Ocel |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Stříbrná |
| Vodotěsnost | 50 M/5 BAR |
| Váha | 16 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 36 mm |
| Rozměry | 15 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | VD75 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 8,1 mm |
| Další funkcionality | Datum, Den v týdnu, skleněné kamínky na indexech |
| Materiál | Ocel, Ocel |
| Barva | Stříbrná, Stříbrná |













































































