Lorus RP670CX9
Lorus RP670CX9
Původní cena 2 790 Kč.
Ušetříte
30 %(837 Kč).
1 953 Kč
Parametry
| Typ hodinek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Pouzdro | Ocelové |
| Pásek | Ocel |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Bílá |
| Vodotěsnost | 50 M/5 BAR |
| Váha | 90 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 38 mm |
| Rozměry | 15 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | VD75 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 9 mm |
| Další funkcionality | Datum, den v týdnu |
| Luminiscence | Ručičky |
| Materiál | Ocel, Ocel, PVD |
| Barva | Bílá, Zlatá |


