Lorus RRS72VX9
Lorus RRS72VX9
Původní cena 2 290 Kč.
Ušetříte
30 %(687 Kč).
1 603 Kč
Parametry
| Typ hodinek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Pouzdro | Ocelové |
| Pásek | Ocel |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Zlatá |
| Vodotěsnost | 50 M/5 BAR |
| Váha | 54 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 30 mm |
| Rozměry | 12 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | V501 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 7,4 mm |
| Další funkcionality | Sekundová ručička |
| Materiál | Ocel, Ocel, PVD |
| Barva | Zlatá, Zlatá |


