Lorus RS907CX9
Lorus RS907CX9
Původní cena 1 790 Kč.
Ušetříte
30 %(537 Kč).
1 253 Kč
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Pouzdro | Ocelové |
| Pásek | Ocel |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Černá |
| Vodotěsnost | 50 M/5 BAR |
| Váha | 115 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 43 mm |
| Rozměry | 20 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | VJ42 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 11,1 mm |
| Další funkcionality | Datum, Sekundová ručička |
| Materiál | Ocel, Ocel |
| Barva | Černá, Stříbrná |













































































