Luminox Bear Grylls Survival Land 3730 Series XB.3739
Luminox Bear Grylls Survival Land 3730 Series XB.3739
12 990 Kč
Pánské hodinky Luminox Bear Grylls Mountain XB.3739 jsou poháněny quartzovým strojkem Ronda 515 Swiss Made. V černém karbonovém pouzdře se nachází černooranžový ciferník se slavným heslem Beara Gryllse "Never give up", které se nachází také na zadní straně pouzdra. Ciferník je vybaven datumovkou a 16 tritiovými trubicemi, které jsou chráněny safírovým sklíčkem s antireflexní vrstvou. Vodotěsnost modelu je 20 ATM. Hodinky jsou věnovány milovníkům horské turistiky.
| Typ | Pánské |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Vodotěsnost | 200 metrů |
| Strojek | Quartzový |
| Materiál pouzdra | Karbon |
| Tvar pouzdra | Kulatý |
| Šířka pouzdra | 43.00 mm |
| Tloušťka pouzdra | 13.00 mm |
| Barva ciferníku | Vícebarevná |
| Sklíčko | Safír |
| Materiál řemínku | Guma |
| Barva řemínku | Černá |
| Šířka řemínku | 24.00 mm |
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Pouzdro | Karbon |
| Pásek | Silikonový |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotěsnost | 200 M/20 BAR |
| Funkce | Datum |




















































































