Luminox F-117 Nighthawk™ 6420 Series XA.6422
Luminox F-117 Nighthawk™ 6420 Series XA.6422
Luminox F-117 Nighthawk GMT 6400 xa.6422 je mužské hodinky, které jsou určeny pro speciální úkoly. Jeho vzhled se týká úžasných trysek F-117 Nighthawk stealth. Takový model je ideální pro zánětlivé letecké fanoušky a armády. Hodinky mají silnou obálku z nerezové oceli s PVD povlakem ve stínu šedé zvané Gunmetal. Ze stejného materiálu a ve stejném odstínu byl vyroben pohodlný náramek. Černý štít byl umístěn pod safírovým snímkem s anti-reflexy. Na tom je datování měsíčních dnů, stejně jako tipy a indexy naplněné tritiem. Hodinky mají také jednosměrný otočný rám, šroubovaný krajkový a šroubovaný rám. Model je vybaven ukazatelem GMT označující podruhé, který nás zajímá (např. Ve Spojených státech). Hodinky jsou založeny na křemenném mechanismu s vyměnitelnou baterií. Hydroizolace modelu je 200m, můžete s ním plavat a ponořit.
| Typ | Pánské |
|---|---|
| Vodotěsnost | 200 metrů |
| Strojek | Quartzový |
| Materiál pouzdra | Nerezová ocel |
| Tvar pouzdra | Kulatý |
| Šířka pouzdra | 45.00 mm |
| Tloušťka pouzdra | 12.60 mm |
| Barva ciferníku | Černá |
| Sklíčko | Safírové |
| Materiál řemínku | Nerezová ocel |
| Barva řemínku | Šedá |
| Šířka řemínku | 23.00 mm |
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotěsnost | 200 M/20 BAR |















































































