Luminox Pacific Diver Chronograph 3140 Series XS.3141.SET
Luminox Pacific Diver Chronograph 3140 Series XS.3141.SET
16 790 Kč
Pánské hodinky Luminox Pacific Diver Chrono 3140 Series XS.3141.SET tvoří kulaté pouzdro s černým rámečkem a bílý řemínek z pohodlné pryže. Černý ciferník je krytý safírovým sklíčkem pro ochranu před vnějším poškozením. Přístroj je poháněn švýcarským quartzovým strojkem s výdrží baterie přibližně dva roky. Model obsahuje časovač Day Date, chronograf a tritiové podsvícení, které vydrží až 25 let. Souprava se dodává s přídavným gumovým řemínkem v černé barvě.
| Typ | Pánské |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Vodotěsnost | 200 metrů |
| Strojek | Quartzový |
| Materiál pouzdra | Nerezová ocel 316L |
| Tvar pouzdra | Kulatý |
| Šířka pouzdra | 44.00 mm |
| Tloušťka pouzdra | 12.00 mm |
| Barva ciferníku | Černá |
| Sklíčko | Safír |
| Materiál řemínku | Guma |
| Barva řemínku | Bílá |
| Šířka řemínku | 24.00 mm |
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Pásek | Silikonový |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotěsnost | 200 M/20 BAR |
| Funkce | Stopky |
















































































