Luminox Navy Seal 3500 Series XS.3510
Luminox Navy Seal 3500 Series XS.3510
12 490 Kč
Hodinky Luminox Navy SEAL XS.3510 jsou pánské hodinky s designem vhodným pro intenzivní používání. Pouzdro i řemínek jsou vyrobeny z materiálu CARBONOX™ a zadní strana pouzdra je z ušlechtilé oceli 316L. Model je vybaven quartzovým strojkem Ronda 515 Swiss Made a tvrzeným minerálním sklem. Vodotěsnost do 200 metrů umožňuje potápění a plavání s hodinkami na zápěstí a luminiscenční povrchová úprava usnadňuje čtení času ve tmě.
| Typ | Pánské |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Vodotěsnost | 200 metrů |
| Strojek | Quartzový |
| Materiál pouzdra | Karbon |
| Tvar pouzdra | Jiný |
| Šířka pouzdra | 45.00 mm |
| Tloušťka pouzdra | 14.00 mm |
| Barva ciferníku | Černá |
| Sklíčko | Hardlex |
| Materiál řemínku | Uhlík |
| Barva řemínku | Černá |
| Šířka řemínku | 24.00 mm |
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Pouzdro | Karbon |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotěsnost | 200 M/20 BAR |


















































































